Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

AUX


kesten

Препоръчано мнение

Здравейте!

 

Реших да ползвам фабричния аудио вход, за да си слушам музика от GSM-a. Всичко беше ОК до един момент, когато започна "кривене" на сигнала от колоните. Това чудо продължи и при изключен плеър. Или свири до едно време и след това греда. Някой има ли наблюдения върху този проблем!?

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравейте!

 

Реших да ползвам фабричния аудио вход, за да си слушам музика от GSM-a. Всичко беше ОК до един момент, когато започна "кривене" на сигнала от колоните. Това чудо продължи и при изключен плеър. Или свири до едно време и след това греда. Някой има ли наблюдения върху този проблем!?

Незнам, аз лично съм супер, ама супер разочарован от аудио системата на Лансера 08. Много лошо качество на звука. А може ли да попитам при обикновен Лансър 08 (не гтс) къде да свърща AUX кабела? И въобще има ли AUX жак?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам, аз лично съм супер, ама супер разочарован от аудио системата на Лансера 08. Много лошо качество на звука. А може ли да попитам при обикновен Лансър 08 (не гтс) къде да свърща AUX кабела? И въобще има ли AUX жак?

 

Звъннах в БС, като предварително се бях "подковал" с информация. Открих в руските сайтове нещо, което е на :mitsu-smiley: и е за iPhone (не знам защо точно за него). Представлява кабел, на единия край е 3,5мм стерео жак, а на другия - кутийка(филтър предполагам) и три жички за свързване към аудио системата. От БС не са много наясно, какво аджеба има в кутийката :) , но за цената са сигурни - 100 кинта и 45-60(или 45,60) за монтаж. Може това да ти свърши работа. За моя проблем не са и чували :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам проблем с аудио входа - кофти сигнал, бурум, заглъхване и тем подобни затова просто забравих за него :icon_bye:

Иначе за качеството на аудиото .... ще се учудите колко е по-добре, когато изхвърлите дисковете с мп3-ките :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм за mp3-ките, но колко е живота на лазера. Като знам, колко изкарват на уредбите и РС-тата ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Реших да ползвам фабричния аудио вход, за да си слушам музика от GSM-a. Всичко беше ОК до един момент, когато започна "кривене" на сигнала от колоните. Това чудо продължи и при изключен плеър. Или свири до едно време и след това греда. Някой има ли наблюдения върху този проблем!?

 

 

 

При мен пък въобще не тръгна музика през AUX-а,но с MP3-ойките пък нямам грижи! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета нямам си и на идея за какво говорите. Купуваш си от техномаркет кабел единия изход 3,5 където ръгаш телефон и от други край steреo изход в кабела, където се ръчкат в 2те дупки на AUX-a и надуваш на макс! Говорим за ситемата 9+1 със 770 ватовия субуфер в багажника

 

Наистина не знам какви са вашите проблеми...може би в кабелите, които имате, но при мен, който влезне в колата и като пусна една MP3-ка от телефона конвертирана от FLAC На 320kbs Всички полудяват казват, че това е най-якото аудио, най-чистия и плътен бас, който са чували в кола! Аз се разцепвам с тоя AUX направо е грях да включа на радио...

Кривенето си го има като няма включен плеър, но ако при включен имаш значи кабела ти прекъсва някъде. Най-вероятно в GSM-a дупката се е прецакала от много вадене и пъхане. Иначе също така има едно кофти смущение ако едновременно слушаш от AUX свързан с телефон и зареждаш телефона от запалката. Само тогава съм имал смущение.

А да, за да включите AUX (аз първия път не знаех как и се обадих в балкан стар) задържаш бутона CD докато не изпише AUX На дисплея.

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи си щастливец. Телефона ми е чисто нов, така че не е от буксата. Не го зареждам от запалката. Съмнявам се, че е от кабела, защото проблема се появява 3-4 минути след включването му, но ще го сменя за проба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам никакви проблеми с АUX-a работи си идеално с нокиа 5310 :icon_thumbup: и с други телефони съм пробвал,но засега с този звукът е най чист :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е възможно! Може да е дефект, но аудио системата Rockford е просто брутална. Jizz in my pants всеки път като надуя нещо над 30 волуме

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След пояснението на колегата YoYoBulgaria относно задържането на бутона CD нямам проблеми!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gifБлагодаря!Телефона ми е нокия X6-16GB и звукът през AUX-a e страхотен! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аудио истемата Rockford Fosgate монтирана в Lancer е 8.1, няма как да стане 9.1, щото няма център! :icon_thumbup:

Свири мнооого добре, дори и мр3 формат.

На който не му свири добре, да си оправи компресията на файловете, а преди да търси проблема в мр3 да види wave формата от който иде мр3 дали има качество изобщо.

Аз като DJ ги гледам тея неща и при мене дали е на wave или мр3 няма разлика в звука. Номера е мр3 да е с динамична компресия, ако ли не да е 320kbs пак се чува добре, но липсва динамиката.

Важни са и настройките. При мене са: суб-баса на 5, еквалайзера на рок, тип на чуване - сцена , бас,среди и високи на +3, фейдъра на 0, баланс +1 на дясно и усилване на не-повече от 39. Така системата ми свири чудесно!

AUX, не ползвам. 6 мр3 диска ми стигат за 1г и повече.

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...