Премини към съдържание

Няколко съвета относно Colt V


Препоръчано мнение

Здравейте колеги :icon_bye: Нов съм във форума и като цяло в света на митсубиши :) Днес купих Митсубиши Колт V 1.3 12v. Уникална стойкаджийка между другото.Имам питане обаче..Може да ви се стори смешен въпрос но не знам откъде да проверя на колко километра е :D Под скоростомера пише само "TRIP 60" и километрите се увеличават..Ако може някой да ме опъти къде да натисна за да видя изминатите километри общо,не градския километраж :D Благодаря за инфото предварително :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ли едно копче на километража? Като го натиснеш се сменят показанията, като го задържиш се занулява.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш ли едно копче на километража? Като го натиснеш се сменят показанията, като го задържиш се занулява.

Имам едно колче но честно казано мислех че е само за зануляване и не смеех да го натисна за да не си зануля някое показание,което може да ми е от полза :) Благодаря за съвета :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Натискаш го и показанията на дисплея се сменяват. Когато го задържиш за по-дълго, се занулява временния метраж :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно колче но честно казано мислех че е само за зануляване и не смеех да го натисна за да не си зануля някое показание,което може да ми е от полза :) Благодаря за съвета :good:

Честита придобивка! А на колко км излезна че е, ако не е тайна? И аз моята като я взимах, не знаех как да проверя километрите, после се сетих как и ха, изненада - 270 000 че и отгоре малко :icon_hmm: Преглътнах го трудно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами моята пише,че е на 162 000 ама нали се сещате че кола '97 година трудно ще се намери да е на толкова :D Пък и при положение,че ми бута маслото :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колицата ми по километраж е на 220 000 км обаче масло не си и помисля да си понагорява :rolleyes: !Колеги карал съм я със масло 5/40 POLYTRON 15 000км без да го сменям и не беше барнало въобще!С един приятел проучихме за това масло и решихме да пробваме-аз с мицку а той с корса.Само ще кажа че маслото бе в 5л туби и от останалото ми масло тои го изгоря.Опелу излапа и неговото и моето което остана(около 1,5 литра),и естествено не изкара 15 000 :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за придобивката, колега! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Както виждаш, тук, във форума можеш да намираш доста полезна информация, има доста компетентни които да ти окажат помощ (не всички естествено :D) и да ти се решават някои от проблемите по-лесно. Преглеждай темите и не се притеснявай да си задаваш въпростите http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rulez.gif

 

Пожелавам ти много безаварийни километри! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drive.gif

Редактирано от MAFIA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...