Премини към съдържание

FTO


Препоръчано мнение

Колеги имам спор с доста хора че FTO е модела на автомобила а не на двигателя...

Всякакви изказвания чух като "FTO е модела на двигателя на Eclipse и 3000gt" :icon_doh:

Как да обясня на тея хорица че имам такава машина в гаража и на Документите и пише ясно и четливо FTO

Понеже в един известен български сайт за продажба на автомобили няма секция за FTO хората са сложили обявите си под Eclipse и 3000GT както и да е нека някой запознат и попрочел човечец да каже че ми писна да споря с Псевдо майстори и Разбирачи ...Поздрави

 

ПС : Ако може някой да ми каже мога ли да обърна дирекцият на волана в БГ ще съм мн благодарен...Благодаря Предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, такива спорове рядко завършват с разбирателство. На времето спореха с мен, че ауди 80 няма 1.6 дизелов мотор, а аз си трових нервите с него 2 години, така че понякога не си струват нервите в такива спорове. Относно смяната на волана, до колкото знам FTO са само с десен волан, което означава, че няма от къде да вземеш части на готово. Невъзможни неща няма, но дали си струва разправията.. ще трябва някой по компетентен колега да се изкаже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз така знам че са само с десен волан но поразрових из обявите и видях две-три с ляв лошото е че най добрата оферта за донор е в Полша...

 

ПС: Благодаря за бързият отговор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за Линка Евала на хора като вас готови да помогнат :good:

С Интерес ще проуча по-обстойно номера с дирекцията защото съм загрижен че след трансформирането поведението на автомобила няма да е съшото междувременно ше се радвам да науча цени за трансформацията и нужно време за целта ...Отново Благодаря !!!

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за Линка Евала на хора като вас готови да помогнат :good:

С Интерес ще проуча по-обстойно номера с дирекцията защото съм загрижен че след трансформирането поведението на автомобила няма да е съшото междувременно ше се радвам да науча цени за трансформацията и нужно време за целта ...Отново Благодаря !!!

Ако кадърен майстор се заеме да обръща волана, поведението ще си остане същото, а управлението ще стане по-приятно и по-сигурно за страни като нашата (с дясно движение).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако кадърен майстор се заеме да обръща волана, поведението ще си остане същото, а управлението ще стане по-приятно и по-сигурно за страни като нашата (с дясно движение).

 

Мн е Неудобно и не искам да рискувам...свикнал съм с ляв волан и е мн кофти

Та ако познавате човек който ще се справи и резултатът ще е качествен моля кажете :good: :drive:

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мн е Неудобно и не искам да рискувам...свикнал съм с ляв волан и е мн кофти

Та ако познавате човек който ще се справи и резултатът ще е качествен моля кажете :good: :drive:

Поздрави

 

По нашия край(северозападния) не се сещам за майстор, който е обръщал волан. Тук по Пловдив се сещам за един, който е обръщал на VR-4 волан.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз чух нешо за Враца но незнам колко са надеждни слуховете

А човека от Пловдив добре ли се е справил с обръщането ?

Ако е добър си заслужва да се отиде и до Пловдив

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз чух нешо за Враца но незнам колко са надеждни слуховете

А човека от Пловдив добре ли се е справил с обръщането ?

Ако е добър си заслужва да се отиде и до Пловдив

 

Добре се е справил, и то два пъти... :)

Може да му пишеш: Mario64

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки един добър майстор може да го направи стига да има части за това . За Враца мога да препоръчам майстор на който със сигурност няма да му се опре . Момчето се казва Лъчезар и сега работи в сервиза на "Ауто плюс" .

Колкото до ФТО-то сме проучвали въпроса защото тук има едно на тънки пари и един приятел искаше да го вземе но се отказа точно заради волана . На всички други коли си има отворите за лява дирекция и всички неща които ти трябват за прикрепване докато тука от това се започва , след това трябва да измислиш табло от друго защото няма за лява дирекция на ФТО и трябва да приспособиш предницата като пак трябва да се търсят заместители . Като теглиш черата се оказва че излиза по скъпо от колата .

Не го ли караш с десен волан няма смисъл да го купуваш .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки един добър майстор може да го направи стига да има части за това . За Враца мога да препоръчам майстор на който със сигурност няма да му се опре . Момчето се казва Лъчезар и сега работи в сервиза на "Ауто плюс" .

Колкото до ФТО-то сме проучвали въпроса защото тук има едно на тънки пари и един приятел искаше да го вземе но се отказа точно заради волана . На всички други коли си има отворите за лява дирекция и всички неща които ти трябват за прикрепване докато тука от това се започва , след това трябва да измислиш табло от друго защото няма за лява дирекция на ФТО и трябва да приспособиш предницата като пак трябва да се търсят заместители . Като теглиш черата се оказва че излиза по скъпо от колата .

Не го ли караш с десен волан няма смисъл да го купуваш .

Части заместители за обръщане на дирекция се ползват от ЕВО 4,5,6 и Колт CJ.До колко това е рентабилно е отделен въпрос и не е ли по-добре да обърнеш дирекцията на едно Ево 6?

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Части заместители за обръщане на дирекция се ползват от ЕВО 4,5,6 и Колт CJ.До колко това е рентабилно е отделен въпрос и не е ли по-добре да обърнеш дирекцията на едно Ево 6?

 

 

:good: :good: :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...