Премини към съдържание

Зимни офроуд гуми за L 200


Препоръчано мнение

Привет, за да допълня колегата, колебая се между Cooper Discoverer M+S2 225/70/16 и Bridgestone LM 25 4x4 за зимни гуми. Да стават за офроуд - сняг и малко на кал, както и да са добре на дълъг път на асфалт. Ако сте ползвали някой от посочените два модела моля да споделите впечатления от тях.Cooper може би е по-добрата за случая` но и Bridgestone не са лоши, а и са точния размер. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, моя джип го купих с почти чисто нови Cooper Discoverer M+S2 и мога да кажа, че изобщо не съм доволен въпреки, че така и не можах да ги пробвам на сняг. На кал /дори и малко/, на трева и въобще на лек оффроуд не се представят добре - имам поне 5 примера. Взех си чисто нови BF GOODRICH А/Т преди два месеца и съм супер, ама супер доволен до момента - сняг, кал, асфалт нямат никви проблеми, неочаквано безшумни са и цената им е приемлива - 200 лв./бр. Препоръчвам ги без да ангажирам никой с меннието си. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, моя джип го купих с почти чисто нови Cooper Discoverer M+S2 и мога да кажа, че изобщо не съм доволен въпреки, че така и не можах да ги пробвам на сняг. На кал /дори и малко/, на трева и въобще на лек оффроуд не се представят добре - имам поне 5 примера. Взех си чисто нови BF GOODRICH А/Т преди два месеца и съм супер, ама супер доволен до момента - сняг, кал, асфалт нямат никви проблеми, неочаквано безшумни са и цената им е приемлива - 200 лв./бр. Препоръчвам ги без да ангажирам никой с меннието си. Поздрави!

Още едно :good: за Гуудрича...........за цената си нямат равни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, току що сложих Kumho KC 11, следващата седмица ще ги тествам. Весело посрещане на новата 2012. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...