Премини към съдържание

Включете светлините от 1 Ноември


jamano

Препоръчано мнение

Явно ще се маха ...

Аз поне си го ползвах с кеф 1 година а един приятел си го сложи преди 5 дена точно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Айде сега ксенона бил проблемен.То като ти е регулиран фара,ако ще и със лазери да си какъв е проблема?Да глобяват за нерегулирани фарове!!!Как и с какво си светиш има ли занечение?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

трябва да се пускат фаровете а за ксенона кофти свети но това е положението , но през деня е по хубаво да светят фаровете защото можеш да направиш правилна преценка на отсреща движещия се автомобил

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги това за ксенона е пълна глупост... няма такова нещо, няма кой да те глоби.. преди седмица ме спираха с на брат ми Галанта които е с ксенон и абсолютно нищо не ми казаха ;) Карайте спокойно с ксенона не се притеснявайте :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги от коя година стават задължителни светлините през цялата година?

поздрави :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От тази (или по-скоро миналата), за всички автомобили оборудвани с допълнителни дневни светлини. Всички нови автомобили трябва да имат такива. За целогодишно за останалите автомобили незнам.

 

Като стана на въпрос преди - има ли резултат от акция "Светлина" - спрели ли са от движение или глобили ли са някой заради неизрядни фарове или пък заради ксенон, както се заканваха по телевизията?

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всяко чуда зя три дни колега ,нали знаеш.Аз нито съм чул за глобени нито за спрени от движение.И нали се силиха с тия ксенони и накрая само плашат патките.Нормална бгетовица как си е реда :yes3:

Поздрави :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...