Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Покривало за кола ? На някой хрумвало ли е?


VenciTT

Ползвате ли покривало за колата си?  

10 гласа

  1. 1. ??? ?? ??????????? ? ????? ?????????? ?? ????????? , ??? ?? ????????? ??? ??? ????? ?? ?????? ?? ??????? ??? ?? ?? ? ?????????? ???????? ??? ?? ?????? ?????????????

    • ?????????? ?? ? ??????????? ? ????? ??????????? ?? ???????????? ???????, ????, ?????????? ? ?.?. ?? ??????? ?? ??????? ????? ?????? ? ??? ????.
    • ???? ????? ????????? ????? ??????? ??????, ? ?????????? ?? 5-?? ?????? ?? ????????? ? ?????????.
    • ???- ??????? ?????? ? ?????? ??! ???? ?? ?? ???????? ????????? ???? ????...
    • ?? ?????? - ??? ???? ?? ? ?????, ????? ?? ? ????? ?? ?????.
    • ??????????? ??? ?? ???? ??????; ??? ???????? ??? ?? ?????? ?? ?????....
      0


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги!

От почти 3 месеца съм горд собственик на Звездичка , 99-то лето....

Обаче улицата където паркирам е доста запрашена.... на втория ден като я измия е вече прашна.

Предната ми кола постоянно бе на припек - тапицерията избледня от слънцето. Боята предполагам търпи поражения също. И още негативи се сещате предполагам...

Ще ми се като за проба да метна едно покривало за кола. но не съм сигурен какви размери трябва да е, или дали ще открия за специфичната форма на Space Star... Моят има релси за багажник на тавана... а и масово май се предлагат за коли тип седан.

Ценовия диапазон е доста голям - от 20-ина лева до към ~150 лева.

Моля ако някой е пробвал покривало или има инфо къде мога да открия подходящо да Звездичките ни, нека сподели опита си...

Предварително благодаря!

post-13347-098661500 1323810430_thumb.jpg

post-13347-056970100 1323810431_thumb.jpg

post-13347-007173700 1323810432_thumb.jpg

post-13347-052586400 1323810635_thumb.jpg

Редактирано от VenciTT
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да. Интересен въпрос. С много отговори. Някога, преди 20-тина години ползвах покривало. Тогава си карах колата 2-3 пъти в седмицата, обикновенно събота и неделя. Мнението ми е, че покривалото пази автомобила повече през лятото, когато няма постоянна влага. През късната есен, зимата и ранна пролет задържа влага, което не е добре за колата. Сега, когато карам всеки ден и то не само сутрин и вечер до и от работа, не ползвам и не бих ползвал покривало. Под покривалото колата трябва да е чиста, а за съжаление в София за 2 дни се покрива с фин прах. Пък и всяка сутрин махай, всяка вечер слагай, то мокро защото валяло, пък станало на кора защото застудило... Не виждам смисъл за автомобил предназначен за ежедневна употреба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От това покривало освен влагата и възможното му замръзване за колата, при често слагане и сваляне няма ли да оставя леки следи по лака и времето да се влоши и освен холограми по лака да се получи протриване и матиране на някои места? А ако колата не идеално чиста може и да се получат драскотини от частици между колата и покривалото при неговото слагане и сваляне. Единствения смисъл да се ползва според мен е през лятото, ако лака не е качествен и бързо избледнява на слънце, а няма къде другаде да се паркира.

P.S. Ако бях подпалвач, първата кола която бих избрал ще е тази с покривалото...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че ти е необходимо покривало,но ако все пак решиш да си купуваш погледни тук.

http://www.ebay.co.uk/itm/Mitsubishi-SpaceStar-Ultimate-Full-Waterproof-Car-Cover-/250763716201?pt=UK_Car_Exterior_Accessories&hash=item3a62aea669#ht_2169wt_905

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От билбордовете идеално става да си направиш. Само намери откаде. Като ги сменят рекламите и ги хвърлят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 години ...

Вдигам малко стара тема, понеже идва зимния сезон. Миналата година търсех и аз някакви варианти, понеже ми писна да чистя замръзнали стъкла и си взех едно покривало, което е доста евтино, но пък ми вършеше работа. Има такива в Ali Express за по 15на лева, предлагат ги и в България (ето един такъв сайт https://pokrivalozakola.bg/ ) . Като цяло съм доволен за тези пари :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...