Премини към съдържание

Търся компютър за Лансер 1.3i 12v 1993


Bukito1

Препоръчано мнение

Здравейте.

Нов съм във форума и тъй като нямам 20 написани мнения, не мога да пиша в купувам-продавам, та пиша тук - за да не спамя в 20 теми, а да напиша една.

 

На въпроса - колата я имам от 6 години и не беше мръднала до сега.

Модела е следния Лансер 1.3i 12v 75k. Ако трябва друго инфо, ще дам.

Иначе ето и телефон 0896635099-Илиян или ако знаете от къде мога да намеря, ще съм благодарен.

Поздрави .

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да се свържеш с ТОЗИ колега.

Може да успее да поправи твоят комп...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че от Колт със същия двигател ще ти стане . Ако си от Врачански регион ми пиши на личен да ти кажа при кого и къде да отидеш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Нов съм във форума и тъй като нямам 20 написани мнения, не мога да пиша в купувам-продавам, та пиша тук - за да не спамя в 20 теми, а да напиша една.

 

На въпроса - колата я имам от 6 години и не беше мръднала до сега.

Модела е следния Лансер 1.3i 12v 75k. Ако трябва друго инфо, ще дам.

Иначе ето и телефон 0896635099-Илиян или ако знаете от къде мога да намеря, ще съм благодарен.

Поздрави .

-Донеси ми го този твоя "непослушен" компир, или ми го изпрати, да го оправя, колата няма нужда да е при мен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за помощта намерих компютър даже и барабаните за спирачките ще взема че мойте са много зле, а за стария комп ако него оправят ще го пратя на колегата да го погледне ако нещо става от него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте колеги извинявам се че се намесвам в темата на колегата, но понеже и аз съм нов във форума,а и виждам че има отворена тема за компютър искам и аз да ви попитам от къде мога да намеря и аз но за Лансер 1993 1.6i мисля че беше 115 кс. и каква ще му е цената? И дали има някой който може да ги поправя ? Благодаря ви !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отговора е малко по-нагоре във втория пост: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=23912&view=findpost&p=235614 (ако не си го видял);

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега !

:good: :good: :good:

А знаете ли някой магазин или някое друго местенце от където може да се поръча ?

Редактирано от BOBARA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш нов - от Ратола или Балканстар, но ще струва колкото или повече от колата. Или отиваш при Милен и ако може да ти го ремонтира или търсиш по моргите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...