Премини към съдържание

Смяна на съединител


Matey

Препоръчано мнение

Здравейте колеги налага се да сменям съсдинителя на Галант 99г 2,5 V6 163кс.

Оказа се че комплект цял съединител няма никаде осевен в Балкан стар където ми отрязаха главата 1000лв. комплекта.

Предлагат ми отделно феродов притискателен и лагер на Exedy цена 200лв.

Кажете някакви отзиви някои дали е вземал такъв. Струват ли си или да си търся отнякаде цял комплект по ebay.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги налага се да сменям съсдинителя на Галант 99г 2,5 V6 163кс.

Оказа се че комплект цял съединител няма никаде осевен в Балкан стар където ми отрязаха главата 1000лв. комплекта.

Предлагат ми отделно феродов притискателен и лагер на Exedy цена 200лв.

Кажете някакви отзиви някои дали е вземал такъв. Струват ли си или да си търся отнякаде цял комплект по ebay.

 

Провери в ЕВРО 07, за София колегите да кажат проверен магазин. Търсиш феродо, притискателен и лагер?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре пиши ЛС на Марио да ти каже какви са читавите афтърмаркет варианти .. има доста .. при всички случаи до 400лв би трябвало да ти стигат за много читав комплект..

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре пиши ЛС на Марио да ти каже какви са читавите афтърмаркет варианти .. има доста ..

В интерес на истината, в момента читавите варианти на комплект от една и съща марка не са много ..

Нещо напоследък вноса от Япония е много зле ..:icon_crying:

В момента читаво е само това http://drive.bg/product_info.php?cPath=10150_10151&products_id=258661&ModelId=7846 като цената му е -80 лв. другите варианти са все сбирщайн ..:)

Но като гледам колегата е писал, че уж няма комплекти, пък му предлагат феродов, притискателен и лагер на Екседи :icon_hmm: ми то това си е комплект :D но като гледам цената, сигурно ще излезе нещо гнило, най вероятно не за неговата кола ..

Последно като вземах Екседи за такъв Галант, цената беше 480 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги налага се да сменям съсдинителя на Галант 99г 2,5 V6 163кс.

Оказа се че комплект цял съединител няма никаде осевен в Балкан стар където ми отрязаха главата 1000лв. комплекта.

Предлагат ми отделно феродов притискателен и лагер на Exedy цена 200лв.

Кажете някакви отзиви някои дали е вземал такъв. Струват ли си или да си търся отнякаде цял комплект по ebay.

Колега аз сменях съединител преди два месеца .Този които беше на колата беше Exedy .на него пишеше че е японски а тои последно е сменяван в шверцария.тази марка я предлагат евро 07 ине само те.аз си монтирах лично валео.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...