Премини към съдържание

Бобини за 4G63 - поръчка от Ebay


georgiam

Препоръчано мнение

Привет колеги,

след ровене по нета попаднах на бобини за галанта(то като няма кинти търсим под вола теле :)) и понеже нямам много опит с парт номерата та се чудя имали разлика между тези двете а и това ли са точните бобини все пак.

номер 1

номер 2

цената ми изглежда прилична. Само лули и кабели все още не съм намерил, но търсенето продължава.

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

MD362907 - бобини комплект с лулите - отговарят на тези от първия линк, а там са снимани комплект с лулите (ако лула се нарича това дето се нанизва бобината в него).

MD338624 - комплект кабели

 

Аз че не съм в час с тоя мотор не съм, ама не се ли сменят само лулите на бобините, защо целите искаш да смениш :icon_hmm: ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

след ровене по нета попаднах на бобини за галанта(то като няма кинти търсим под вола теле :)) и понеже нямам много опит с парт номерата та се чудя имали разлика между тези двете а и това ли са точните бобини все пак.

номер 1

номер 2

цената ми изглежда прилична. Само лули и кабели все още не съм намерил, но търсенето продължава.

Благодаря.

Само лули продават в Ратола и струват по 45лв. всяка.Кабели продават на много места....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само лули продават в Ратола и струват по 45лв. всяка.Кабели продават на много места....

А кажете все пак, или линк към снимка, кое е лулите - това дето бобините са нанизани на него ли, че винаги съм се чудил :icon_hmm: ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само лули продават в Ратола и струват по 45лв. всяка.Кабели продават на много места....

под какъв номер се водят? Не можех никъде да го открия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

под какъв номер се водят? Не можех никъде да го открия.

Колега, намират се бобини, кабели и лули

на ул.цар Симеон и ул.Иван Иванов(канала), провери там

Редактирано от somalietsa
Не пиши само с главни букви!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...