Премини към съдържание

IOS или Android ?


Препоръчано мнение

За андроид: http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?f=51&t=34544

За ябълка: http://iphone.mobility.bg/forum/viewtopic.php?f=22&t=12357 - по мои данни няма за сега пълната функционалност, като версиите за PNA.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой ползвал ли е NAVIGON, ползва NAVTEQ карти, софта е на GARMIN до колкото схванах, не знам дали самото то, не е тяхна собственост и най-хубавото, не взима 2gb от телефона, а сваляш приложението, което е 40-50mb, след това още едни допълнителни 200тина mb и накрая само си избираш карта за коя държа искаш ( под 20mb ). Единствен недостатък е, че не говори на БГ, но мен това не ми пречи, сега разглеждам и чета как да вкарам http://www.poiplaza.com/index.php?p=download&d=2011&lstpg2=sdb&lstpg=ds&lsts=616 този файл за камерите, който е доста ъпдейтнат, има камерата на Околовръстното на McDonald's ( обновен е миналия месец ).

 

Здравей колега, нямам наблюдение над NAVIGON, но видях че говориш за камерите. Аз използвам това приложение Антирадар, пускам го заедно с навигацията. Точките сами се обновяват при пуснат интернет и аз като цяло съм доволен от него. Надявам се да е полезно и за други колеги :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това чудесно, обаче има ли го за iphone :)?

 

Ами Сашо, каза че от доста време е с Iphone, ако е попадал на нещо подобно нека сподели. Най-вероятно има такава алтернатива, но кой знае как се казва :icon_hmm: Аз намерих само няква приставка на скромната цена от 130 долара, казва се iRadar. Но то си е заместител на Антирадар, а не предварителни точки на стоянки и камери.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за 130 долара си взимаш брутална Cobra, говоря за антирадар устройство. iGo primo за момента е най-доброто - пищи ми и на стоянките на куките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за 130 долара си взимаш брутална Cobra, говоря за антирадар устройство. iGo primo за момента е най-доброто - пищи ми и на стоянките на куките.

 

И аз ползвам IGO, но то няма автоматично ъпдейтване на точките, за това заедно с него пускам и другото приложение. Но не знам негова алтернатива за Iphone, а би трябвало да има.. Според мен е полезно.. най-вече с новите камери където почнаха да никнат като гъби

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То като цяло това с точките няма особен смисъл, освен ако не знаеш къде са обичайните хранилки. За $130 и още малко е един радар детектор който ще хваща и новите радари.

Сега си стоят на 100 метра отстрани на пътя (но срещу теб и те хващат на нелепото ограничение 50 преди завоя или отбивката) и ти правят снимка или карат срещу теб и пак снимат (още не е масова практика).

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

абе да ти кажа има смисъл. Шофирам доста и то предимно извънградско и за година и половина дори фиш нямам (тука чукам на дърво и си плюя в пазвата). Просто като писне телефона намалям за малко скоростта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е това е защото намаляш по нелепите ограничения. Един колега имаше 38 акта, сега му взеха и книжката и някой ден ще трябва да плати всичко на куп. Не вярваше, явно че в патрулките има камери вече и не е нужно да са маркирани като такива или да го спрат униформени за да му пишат акт. Камерите им дават вече много по-голяма гъвкавост и не е нужно да стоят на същите места, където преди е било удобно да спират коли, а и в някои случаи трудно могат да се разпознаят.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

намалям на предупреждения за Speed trap, не за overspeeding, има разлика. Далеч съм от мисълта че съм примерен, когато мога си настъпвам. Най обичам да пусна някой отворко отпред и той да ми "цепи мрака" :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,най-добрата карта за България е за устройства Гармин !

Мда, за съжаление най-подробната карта е за най-калпавите навигационни устройства. В сравнение с ТомТом, повечето Гармини са като подарък от Зрънчо...

 

Я марш с тия наакани ябълки бе

:D Нахапани се наричат

И като хардуер, и като продукт е революционен. Изказа се неподготвен. Най-малкото заради мултитъча и интерфейса, а с това iPhone слага началото на нова концепция при телефоните.

:icon_hmm: Като маркетингов продукт , хардуерно ориентиран към софтуера е наистина доста добре. Като хардуер , не знам само кое му е революционно...Интерфейса е приятен, но не мисля , че също е революция...

 

за 130 долара си взимаш брутална Cobra, говоря за антирадар устройство. iGo primo за момента е най-доброто - пищи ми и на стоянките на куките.

Брутална Кобра няма...добрите радар- детектори са Ескорт, Валентин 1 и Beltronics...дори Whistler са по-напред от Кобра...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...