Премини към съдържание

Моля за съвет: Покупка на градска кола


Niki Hr

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Моля Ви за съвет: Ще купуваме кола на сестра ми, която е студентка. Кола между 7000-10 000 хиляди лева, която да е градска, тоест да харчи малко бензин, да бъде сравнително нова след 2005г., не повече от 100 коня и естествено на малко километри, до 60 000. Засега сме се спрели на супер-икономичната Toyota Yaris 1.3, здравото Suzuki - Swift IV - 1.3 и по-евтиният корейски вариянт:Hyundai Getz -1.4. Моля за съвет, коя от трите е най-добра? Изключвам Honda Jazz 2005, тъй като това е семейната кола. Ако имате други предложения за тези пари, споделете ги. От София сме, ако имате своя или кола на приятел, която продавате може да пратите снимки и цена на: new_castle@abv.bg

 

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега от нас какво очакваш да чуеш при условие че в списъка ти няма Колт? ;-) иначе от изброените най-много ми допада Сузуки-то

Редактирано от a30n
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И от мен имаш един глас за Сузукито. Тойотата е слагам втора, а за индийският Хюндай, просто забрави.

Редактирано от Веско
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съветите колеги, относно Колта аз карам такъв, затова ни се иска да бъде друга (японска) кола.

Имаше в нета много обстойна статия за + и - имено на Суифт и Ярис, много ми хареса , защото всичко беше обхванато , както и мнения и тестове и т.н. и ставаше дума точно за коли около годината която търсиш ти и имено 2 употреба .

Редактирано от ipj
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Не че нещо колега,ама моят Колт покрива всичките ти изисквания.Ако искаш да правим пазарлъка :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

който кара колт после пак колт купува :icon_n_king: :mitsu-smiley:

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...