Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Отново неуспех с левия стоп за Мицу!Ако някой може да помогне...


Ivy

Препоръчано мнение

Ето че пак пиша за този прословут ляв стоп...знаех си,че не трябва да се хваля предварително! От доста време карам с "красива" квадратна дупка на левия стоп и понеже съм суетна, старателно лепя тиксо и боядисвам с червен лак (не се смейте :icon_blush: ) Но това не го правя, защото не искам да си купя нов стоп, а защото не мога да си намеря такъв! :help:

Става въпрос за Митсубиши Лансер, 91 година, 1,8 Дизел и стопът е доста затъмнен...не е на две части с открояващ се жълт цвят в долния край! Намерих си на Цар Симеон 176, но е много светъл! Обещали ми бяха и в Касто, уж се кълнеше младежът, че стопът, който предварително платих, ще бъде точно такъв...но понеже става с поръчка (нямаха при тях), вчера бях изненадана от поредния светъл вариант, като се опитваха да ме убедят, че моите стопове са допълнително затъмнявани...е няма такова нещо! Днес продължиха да издирват за мен, но намерили само десен такъв! И сега трябва да си измоля обратно парите и да продължа с търсенето...Ако някой от вас може да ми помогне, ще съм много задължена!

 

Благодаря предварително! :mitsu-smiley:

 

П.П. Мога да го снимам и да се види какво търся (стига някой да може да помогне и да ми каже как да закача снимката) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята тема си стои без отговор..явно намирането на такъв стоп е почти невъзможно :icon_crying: Но аз няма да се откажа да търся :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Moже ли едно уточнение на снимката? :icon_hmm:

 

http://prostoauto.holm.ru/sectest/imagestest/mitsubishilancer91_2.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

вчера бях изненадана от поредния светъл вариант, като се опитваха да ме убедят, че моите стопове са допълнително затъмнявани...е няма такова нещо!

Съседът ми има такъв Лансер и са му тъмни стоповете и съм убеден че са затъмнявани допълнително /от предишния собственик/.

Скоро гледах оферта - 15 лв струва потъмняването.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моите стопове са също тъмни, така са произведени, левият е пукнат. Досега не съм намерила тъмен стоп, за да го сменя и си карам така. Ако намеря, обещавам веднага да кажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки на счупения и на здравия стоп...ако някой е виждал такъв..явно не само аз си търся :good:

Благодаря на BAlexandrov!

 

http://img101.imageshack.us/img101/1129/dsc02312ut4.th.jpg

 

http://img86.imageshack.us/img86/2631/dsc02313fx9.th.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ахам, това не е С64а.

Стоповете са затъмнявани 100%.

Аки имаш възможност купи си ляв и десен еднакви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А посредата какво ще остане...пак тъмен светлоотразител...Освен това не са затъмнявани стоповете, тъй като още в началото, като ми докараха колата, ми бяха намерили оригинален стоп, който смених, но впоследствие се надянах на един метален парапет и се получи квадратната дупка... :(

По-скоро ако е възможно ще си затъмня стоп, но дали ще стане същият...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма да стане с потъмняването -

един познат си правеше зелени стопове и едвам му направиха двата да са еднакви. А да даваш ЕН-лева за стоп, после още за затъмняване, да го носиш насам-натам, да се разправяш.. според мен не си заслужава. Поне ако го хакнеш и него някъде след време да не се ядосваш като се сетиш какво ти е коствало да го намериш.

 

Мързелив съвет - защо не разбъркаш коресилин и кофички от кисело мляко с малко червен пигмент от лак за нокти, акрилна или темперна боя или друго червено нещо на водна или ацетонова основа и не си замажеш дупката засега, докато не намериш оригинален затъмнен стоп? Все ще излезе отнякъде, не е тва първия такъв лансер в историята, предполагам :D И не давай повече пари предварително на някакви хора докато не си видяла за какво става дума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потърси втора употреба. Има един доста богат склад не мога да се сетя за името на улицата, но ще ти обясня къде се намира.Пускаики по Ботев в посока канала (бул. Сливница )завий последната възможна пряка вляво ( към Опъл4енска ) и първата вузможна в дясно . На 50 метра от дясната страна ще видиш ламаринен хангар . Опитай там ! Моята кола е със същите стопове , същият цвят ...

Успех :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм сигурен, че са тонирани допълнително. Според мен ще е най-добре да си купиш един на старо, и да го пръснеш със спрей за стопове съвсем леко. Пък ако си е потъмнял от времето още по-добре. С един приятел сме правили така стоповете му и станаха добре, но трудно се докарват до еднакво положение. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Потърси втора употреба. Има един доста богат склад не мога да се сетя за името на улицата, но ще ти обясня къде се намира.Пускаики по Ботев в посока канала (бул. Сливница )завий последната възможна пряка вляво ( към Опъл4енска ) и първата вузможна в дясно . На 50 метра от дясната страна ще видиш ламаринен хангар . Опитай там ! Моята кола е със същите стопове , същият цвят ...

Успех :good:

Ако знаеш колко съм търсила по моргите..и не само в София! Но...няма такъв стоп! Благодаря за хубавото местенце, на което ме прати, добре се ориентирахме с мъжа ми по описанието, но...и там нямат :( Затова пък имат доста неща, хубаво е да се знае!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах само една оферта в ebay за такъв - има 2-3 светли и този тъмен :good: ...ама...първо си е скъп, а и да не съвпадне 100% с другия е доста вероятно.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Colt-Mirage...bayphotohosting

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този, който Божо е дал изглежда същия като твоя, направо го купувай и цената му е перфектна, само се осведоми колко ще излезе "доставката" до БГ ! :D Може и 2 да си вземеш, че да излезе по-евтина доставката... , а парапети, кофи за боклук и стълбове, които пресичат неправилно винаги ще има! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай номер на рамата на този автомобил.

 

JMBSNC64AMU000840

 

Но подчертавам още веднъж, че стопът трябва да е затъмнен, защото други има колкото щеш :( Може би на нафтовите печки слагат такива по-тъмнички...

 

Благодаря на всички за помощта :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи,Иво съм(днес ми се обажда за стопа)

свалиx снимките които си дала и утре сте го сверия със моя стоп.

Благодаря предварително! Дано да е същият стопа... :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте,аз пък си търся стоп за Митсубиши, като това зеленото на снимката.Производство 1993 г.

Ако ме устройва цената мога да взема два , но всъщност ми е счупен левия а така карам вече 11 месеца-откакто я купих.

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...