Премини към съдържание

Помощ за гарнитура


4iko

Препоръчано мнение

Колеги Галанта е 98г.2.0 136к.с.Става въпрос за гарнитурата на капака за двигателя,и най-вече за гумените пръстените около свещите,които явно доста са се изпекли и пускат масло към лулите,от там колата прекъсва.Кажете от къде да намеря тези пръстени,гарнитура намерих,но явно не се продават в комплект.Обиколих всички магазини във Варна и нищо,а в Ратола може би ще получат след 1 месец,също може ли да използвам някакъв силикон за да уплатня тези пръстени.Благодаря предварително.Лек ден на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти си от Варна и питаш ... виж тази тема: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=17242 ..

 

 

Dо колкото виждам ти трябват:

уплътнения за свещите: MD198128 4бр

гарнитура на капака: MD310913

аз бих си и взел уплътнението на капачката: MD311638

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти си от Варна и питаш ... виж тази тема: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=17242 .. Ако ми дадеш номера на рамата на ЛС ще ти ги извадя като номера, но и Люцкан ще се справи перфектно.. цените не са плашещи и няма смисъл да се вземат не-оригинални, провери :icon_bye: .

 

Да,колегата е прав!Аз също се снябдявам с части за колата от този магазин и съм доволен!Така че пробвай,нищо няма да изгубиш,единствено може да спечелиш!Успех ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото.Проверих в посочения от вас магазин,но в момента нямат уплътнения за свещите,става само с поръчка за около 10 дни.Засега сгобихме старите уплътнения със силикон,дано да издържат поне десетина дни.Приятна почивка на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, естествено че нямат нищо в наличност, с поръчка става, мислех че се подразбира.. но 7-10 дни доставка си е Ок..

Толкова ли много тече че да не може да се кара 10 дни а да се налага задължително силикон? Сега ще трябва пък да чистите като дойдат гарнитурите .. и дано междувременно не се отлюспи голямо парче и да запуши някъде ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, има един майстор в Бургас който прави гарнитури по поръчка на ръка. Ако искаш мога да те свържа с него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, има един майстор в Бургас който прави гарнитури по поръчка на ръка. Ако искаш мога да те свържа с него.

 

Ако си виждал уплътнението за свещите как изглежда, няма да го предлагаш ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,така изглеждат уплътненията,като от жълтия фон.Засега силикона се държи добре,но съм решил да си купя нови.Благодаря на всички за вниманието.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Да,така изглеждат уплътненията,като от жълтия фон.Засега силикона се държи добре,но съм решил да си купя нови.Благодаря на всички за вниманието.

Какво стана по нататък,че аз имам същия проблем...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ги взех от фуго за 3-4 дена пристигнаха в най-злия сняг но почаках още малко че бяха пратили за колтче вместо за Галант :icon_doh: иначе съм доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ги взех от фуго за 3-4 дена пристигнаха в най-злия сняг но почаках още малко че бяха пратили за колтче вместо за Галант :icon_doh: иначе съм доволен.

Дай някъкви координати...че немога да намеря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай някъкви координати...че немога да намеря.

 

от раздела за магазини link само че изрично трябва да си кажеш че са за Галант да не стават грешки :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...