Премини към съдържание

Знам, че е безнадеждно, но все пак да попитам...


Shoker

Препоръчано мнение

Няма да обяснявам при какви обстоятелства, че като се сетя още ме е яд, ама вчера си срязах едната гума. Срязана е около 4см. Днес нямах време и пратих баща ми тук-таме, но му казали,че това не може да се оправи.

Вие как смятате, дали няма дори и малка възможност да се ремонтира гумата? Просто не мога да си намеря място, имайки в предвид че гумите са ми 4 еднакви, доста добри и при това TOYO.... :( :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да обяснявам при какви обстоятелства, че като се сетя още ме е яд, ама вчера си срязах едната гума. Срязана е около 4см. Днес нямах време и пратих баща ми тук-таме, но му казали,че това не може да се оправи.

Вие как смятате, дали няма дори и малка възможност да се ремонтира гумата? Просто не мога да си намеря място, имайки в предвид че гумите са ми 4 еднакви, доста добри и при това TOYO.... :( :(

Това моите гуми ли бяха дето ти ги уредих ли??? :icon_hmm:

Каде е срязана, предполагам че е някаде отстрани на протектора ...........трябва да се види, ако в София могат да я оправят, то и в пловдив също ще могат да я оправят ,търси в Пловдив там , кадето правят топли регенерати гуми,там ще ти я направят и то добре, единственото нещо обаче после ще е да я сложиш като задна и то дясна да е, но няма как вече...........това се прави с цел по голяма безопасност за теб ако стане нещо с гумата........... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди време имах гума, която е била срязана на протектора(около 2 см)и след това залепена. Въпреки , че беше мн. добре направена и почти не личеше, след около 3-4 месеца гумата около лепеното място започна да се рони и издува. Аз загубих доверие в гумата и я замених с нова.(влязох вътре с 50 лв.)Но считам , че сигурността на мен и семейството не се измерва с цената на една гума. В този смисъл бих те посъветвал да вземеш нова гума или поне такава, която да не е рязана или лепена :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това моите гуми ли бяха дето ти ги уредих ли??? :icon_hmm:

.....

За същите гуми става въпрос, ти поне знаеш какви са. А за София можеш ли да ми кажеш някое точно място където ги правят? Бих помолил и колегите от Пловдив ако знаят къде може да стане това да подскажат, понеже там ми е доста по-близичко.

А иначе няма как да я сложа от дясно. Тя си е за отляво.... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За същите гуми става въпрос, ти поне знаеш какви са. А за София можеш ли да ми кажеш някое точно място където ги правят? Бих помолил и колегите от Пловдив ако знаят къде може да стане това да подскажат, понеже там ми е доста по-близичко.

А иначе няма как да я сложа от дясно. Тя си е за отляво.... :icon_crying:

 

 

Drive smart, get there alive! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам колега :icon_crying:

моето мнение е НОВА!!!

Това са радиални гуми, всяко едно срязване, не убождане

е фатално за гумата.

дори да се навие някой да ти я прави /в което се съмнявам/

това е неоправдан риск.

Поздрави!! :)

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Vario V1 ли e гумата? И ако е такава да търсиме от Радиал.

Хвърляй я с чиста съвест. Никъкви пари не оправдават риска!

Съжалявам да ти го кажа така директно, но трябва да го приемеш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 години тъкмо си бях купил Каризмата и на първото й море ми се случи същото. Купих си една гума втора употреба колкото да се прибера до София. Като се прибрах първата ми работа беше да си купя още една нова гума от същата марка и шарка...наистина не си позволявай компромис със сигурността. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за откровенията :):)

И аз бях почти сигурен че е така, но все пак реших да попитам...

А иначе фатално ли е, ако си взема някаква друга втора употреба? Знам, че отзад е допустимо гумите да са с различна шарка. Не е най-доброто решение, но.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе ще те дразни, аз по себе си знам, че нещо като не ми е наред по колицата съм като болен. Сега например едното ми :mitsu-smiley: е ударено и чакам оценката на застрахователите и сън не ме хваща.

 

За случая в който ти разправях в предишния си пост минах през центъра за гуми преди още да съм се прибрал в къщи от морето :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе ще те дразни, аз по себе си знам, че нещо като не ми е наред по колицата съм като болен. Сега например едното ми :mitsu-smiley: е ударено и чакам оценката на застрахователите и сън не ме хваща.

 

За случая в който ти разправях в предишния си пост минах през центъра за гуми преди още да съм се прибрал в къщи от морето :) .

Абе ако не ни дразнеше когато нещо не ни е в ред по колиците нямаше да сме членове на този клуб, нали? :good: :good:

Просто ме интересуваше по принцип дали би имало някаква особеност, тъй като в момента просто не мога да отделя 200лв. за две нови гуми :icon_crying: и ми се струва най-удачно да си взема една втора употреба за сега...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...