Премини към съдържание

Инфо относно лансер


ins

Препоръчано мнение

Ще бъда много благодарен, ако получа мнения от лични наблюдения или опит относно нов LANCER, който се предлага в Балкан стар седан или вагон :mitsu-smiley:. Пожелавам на всички приятно и безаварийно пътуване.

P.S. какъв разход дава дали както е обявено по технически дани от вносителя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъда много благодарен, ако получа мнения от лични наблюдения или опит относно нов LANCER, който се предлага в Балкан стар седан или вагон :mitsu-smiley:. Пожелавам на всички приятно и безаварийно пътуване.

P.S. какъв разход дава дали както е обявено по технически дани от вносителя

Аку има вороси за нов Лансер пупитайте у мене ас жевиответя.

 

 

 

Ще бъда много благодарен, ако получа мнения от лични наблюдения или опит относно нов LANCER, който се предлага в Балкан стар седан или вагон :mitsu-smiley:. Пожелавам на всички приятно и безаварийно пътуване.

P.S. какъв разход дава дали както е обявено по технически дани от вносителя

Аку има вороси за нов Лансер пупитайте у мене ас жевиответя.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъда много благодарен, ако получа мнения от лични наблюдения или опит относно нов LANCER, който се предлага в Балкан стар седан или вагон :mitsu-smiley:. Пожелавам на всички приятно и безаварийно пътуване.

P.S. какъв разход дава дали както е обявено по технически дани от вносителя

 

Здравей,

 

Аз преди около два месеца закупих такъв Лансер от Балкан стар.Мога да ти споделя че в началото се бях наканил на Колт,но след като изпробвах Лансера - останах изумен.Разликата между двата модела е около 3000 лв,но пък класата на Лансера е една над Колта.Вече съм навъртял около 4000 км с него.Моят е модела седан - ако си погледнал линковете които са ти дали колегите - там има и снимки на колата!Относно разхода мога да ти кажа че докато е още нов не очаквай да е с разхода описан в каталога.Докато ти се разработи разхода е някъде около 9-10 средно.Но сега започна да намалява.Мисля че след първата смяна на маслото ( към 15 000 км),ще е вече в границите на дадените данни. :icon_hmm:

Искам да ти кажа че повечето ми приятели и познати които караха колата са с доста добри впечатления от държанието и на пътя - именно стабилна на завои и високи скорости,добри форми,много добре обезшумена,комфортна отвътре и с доста огромно пространство ( дори и в багажника ) :D

Аз живея в Пловдив и ако искаш да видиш колата и да питаш за повече подробности ми пиши на Л.С. или във форума.

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аку има вороси за нов Лансер пупитайте у мене ас жевиответя.

 

Здравствуйте Александр! Добро пожаловать в наш клуб! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Ще бъда много благодарен, ако получа мнения от лични наблюдения или опит относно нов LANCER, който се предлага в Балкан стар седан или вагон :mitsu-smiley:. Пожелавам на всички приятно и безаварийно пътуване.

P.S. какъв разход дава дали както е обявено по технически дани от вносителя

 

 

Аз карам нов Лансър от април месец 2006. 1,6 - автомат. Вече навъртях 17000 км и трябва да ви кажа, че колата е СУПЕР! Препоръчвам я на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Аз се колебая между нови Лансер Седан (подари липсата на Стейшън Вагон до 5-6 месеца) и Колт 5 врати 1.3 :icon_hmm:

Какво Ви е мнението?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

изборът на lancer е по правилен, защото е японска сглобка, а colt-а е сглобяван в европа-холандия,аз също имам един lancer но 2002г. всех го от Дубай разликата е предимно в формата на фаровете, но съм доволен от него-много стегната и пъргава кола-MITSUBISHI!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

:good: лансер седан,това е правилния избор.Аз имам такув и сум му навуртял 27000км,много е стегнат,не искам да се разделям с него но за ялост ми се налага да го продавам.няма да збуркаш с този лансер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...