Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Инфо относно лансер


ins

Препоръчано мнение

Ще бъда много благодарен, ако получа мнения от лични наблюдения или опит относно нов LANCER, който се предлага в Балкан стар седан или вагон :mitsu-smiley:. Пожелавам на всички приятно и безаварийно пътуване.

P.S. какъв разход дава дали както е обявено по технически дани от вносителя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъда много благодарен, ако получа мнения от лични наблюдения или опит относно нов LANCER, който се предлага в Балкан стар седан или вагон :mitsu-smiley:. Пожелавам на всички приятно и безаварийно пътуване.

P.S. какъв разход дава дали както е обявено по технически дани от вносителя

Аку има вороси за нов Лансер пупитайте у мене ас жевиответя.

 

 

 

Ще бъда много благодарен, ако получа мнения от лични наблюдения или опит относно нов LANCER, който се предлага в Балкан стар седан или вагон :mitsu-smiley:. Пожелавам на всички приятно и безаварийно пътуване.

P.S. какъв разход дава дали както е обявено по технически дани от вносителя

Аку има вороси за нов Лансер пупитайте у мене ас жевиответя.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъда много благодарен, ако получа мнения от лични наблюдения или опит относно нов LANCER, който се предлага в Балкан стар седан или вагон :mitsu-smiley:. Пожелавам на всички приятно и безаварийно пътуване.

P.S. какъв разход дава дали както е обявено по технически дани от вносителя

 

Здравей,

 

Аз преди около два месеца закупих такъв Лансер от Балкан стар.Мога да ти споделя че в началото се бях наканил на Колт,но след като изпробвах Лансера - останах изумен.Разликата между двата модела е около 3000 лв,но пък класата на Лансера е една над Колта.Вече съм навъртял около 4000 км с него.Моят е модела седан - ако си погледнал линковете които са ти дали колегите - там има и снимки на колата!Относно разхода мога да ти кажа че докато е още нов не очаквай да е с разхода описан в каталога.Докато ти се разработи разхода е някъде около 9-10 средно.Но сега започна да намалява.Мисля че след първата смяна на маслото ( към 15 000 км),ще е вече в границите на дадените данни. :icon_hmm:

Искам да ти кажа че повечето ми приятели и познати които караха колата са с доста добри впечатления от държанието и на пътя - именно стабилна на завои и високи скорости,добри форми,много добре обезшумена,комфортна отвътре и с доста огромно пространство ( дори и в багажника ) :D

Аз живея в Пловдив и ако искаш да видиш колата и да питаш за повече подробности ми пиши на Л.С. или във форума.

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аку има вороси за нов Лансер пупитайте у мене ас жевиответя.

 

Здравствуйте Александр! Добро пожаловать в наш клуб! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Ще бъда много благодарен, ако получа мнения от лични наблюдения или опит относно нов LANCER, който се предлага в Балкан стар седан или вагон :mitsu-smiley:. Пожелавам на всички приятно и безаварийно пътуване.

P.S. какъв разход дава дали както е обявено по технически дани от вносителя

 

 

Аз карам нов Лансър от април месец 2006. 1,6 - автомат. Вече навъртях 17000 км и трябва да ви кажа, че колата е СУПЕР! Препоръчвам я на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Аз се колебая между нови Лансер Седан (подари липсата на Стейшън Вагон до 5-6 месеца) и Колт 5 врати 1.3 :icon_hmm:

Какво Ви е мнението?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

изборът на lancer е по правилен, защото е японска сглобка, а colt-а е сглобяван в европа-холандия,аз също имам един lancer но 2002г. всех го от Дубай разликата е предимно в формата на фаровете, но съм доволен от него-много стегната и пъргава кола-MITSUBISHI!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

:good: лансер седан,това е правилния избор.Аз имам такув и сум му навуртял 27000км,много е стегнат,не искам да се разделям с него но за ялост ми се налага да го продавам.няма да збуркаш с този лансер

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...