Премини към съдържание

Извънгаранционен сервиз за Lancer 2008


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, тъй като не искам повече да се занимавам с Балкан Стар бих искал да попитам някой дали има идея за някой добър сервиз за Японски автомобили във Варна, където могат да я обслужват както и да ресетват бордовият компютър. Извинявам се ако някъде вече е зададен такъв въпрос, но може би ще е полезно да знаем добри сервизи за Лансър по градове.

Поздрави,

Николай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, за ресетването на сервизният период го пише в книжката!

Ако нямаш книжка ще ти опиша как става, но няма да е сега, защото книгата е в колата, а колата е в гаража. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, за ресетването на сервизният период го пише в книжката!

Ако нямаш книжка ще ти опиша как става, но няма да е сега, защото книгата е в колата, а колата е в гаража. :D

 

Мерси адаш , ще прегледам дебелата книга :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, за ресетването на сервизният период го пише в книжката!

Ако нямаш книжка ще ти опиша как става, но няма да е сега, защото книгата е в колата, а колата е в гаража. :D

Я споделете как става ръчно, щото ми писна непрекъснато да вадя тестера, па да го чакам да зареди, па да си избера марка, модел, мотор, и т.н. ........губя много време, а така две копченца натискаш и готово....... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я споделете как става ръчно, щото ми писна непрекъснато да вадя тестера, па да го чакам да зареди, па да си избера марка, модел, мотор, и т.н. ........губя много време, а така две копченца натискаш и готово....... :)

Ми виж и ти дебелата книга ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги, изтече ли ви гаранцията НЕ стъпвайте повече в БАЛКАН СТАР, независимо в кой град! Не сме малко изпатилите от тези сервизи. А да не говорим за тези, които карат Мерцедеси, които сервизират там.

 

За съжаление в Търново не съм намерил още сервиз, в който да оставя колата без да се притеснявам. В София има един извънгаранционен сервиз на Митсубиши в Орландовци. Поне познавам хора, които са излизали доволни с по-новите Митсубишита.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я споделете как става ръчно, щото ми писна непрекъснато да вадя тестера, па да го чакам да зареди, па да си избера марка, модел, мотор, и т.н. ........губя много време, а така две копченца натискаш и готово....... :)

 

Ще ти преподам урока,безплатно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........къде е училището? :D Какви са преподавателките ? :D :D

 

........къде е салатката? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Каква е рИкийката ?http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, тъй като не искам повече да се занимавам с Балкан Стар бих искал да попитам някой дали има идея за някой добър сервиз за Японски автомобили във Варна, където могат да я обслужват както и да ресетват бордовият компютър. Извинявам се ако някъде вече е зададен такъв въпрос, но може би ще е полезно да знаем добри сервизи за Лансър по градове.

Поздрави,

Николай

Чудни хора сте вие! :) Човека питаше за сервиз и ресетване , но с изключение на два поста, темата се разводни ( или по-точно разракии и осалати) :) .

 

На някой налагало ли му се е да сменя вече свещи? Какъв модел са? В БС искат 230 лв. :icon_crying: Дали няма да мога да ги открия някъде по-тънко!? При маслата и филтрите няма кой знае каква икономия...

 

От Ратола ми изпратиха оферта за маслен, въздушен и купе филтри, пистов ремък с ролки и масло за двигател 5W40.

От БС добавиха антифриз, свещи и спирачна течност, но без ремъка.

 

Лекичко съм в недоумение!!!

 

Някой знае ли, какви са процедурите на 90 000?

 

Благодаря!

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се разракийваме!

 

За моят двигател:

-свещи.ремъци,филтри -90к.

-ангренажна верига -100к. +

- за маслото...Миро,писа................а неговото мнение спокойно го възприемай за МИРОдавно

-спирачната течност е добре да бъде сменяна на всеки две години

-антифриз,също е препоръчително на всеки две години

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, изтече ли ви гаранцията НЕ стъпвайте повече в БАЛКАН СТАР, независимо в кой град! Не сме малко изпатилите от тези сервизи. А да не говорим за тези, които карат Мерцедеси, които сервизират там.

 

За съжаление в Търново не съм намерил още сервиз, в който да оставя колата без да се притеснявам. В София има един извънгаранционен сервиз на Митсубиши в Орландовци. Поне познавам хора, които са излизали доволни с по-новите Митсубишита.

 

Предвид моята ситуация, че съм нов собственик на автомобила и не знам, какво му е правено до сега( в книжката освен масла и филтри, друго не е вписвано) и различните мнения по въпроса, какво се полага на автомобила за този пробег, май ще ми се наложи да отида при БС за "сверяване" на часовника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като няма как да разбера, какво е правено на автомобила през тези три години освен масло и филтри, а и от БС не са склонни да ми дадат досието му, отидох в Ратола. Обслужването ще бъде там, на значително по-ниска цена, пък да видим резултата. Някой знае ли, с какви свещи излизат колите ни от завода?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като няма как да разбера, какво е правено на автомобила през тези три години освен масло и филтри, а и от БС не са склонни да ми дадат досието му, отидох в Ратола. Обслужването ще бъде там, на значително по-ниска цена, пък да видим резултата. Някой знае ли, с какви свещи излизат колите ни от завода?

 

иридиеви

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...