Премини към съдържание

Втори Рожден Ден на Клуба


Препоръчано мнение

  • Admin

Втори Рожден Ден на Клуба :happybirth:

 

Всички снимки от днес

 

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

апнааме,пийнааме.....екстра беше,ама май бяхме много малко а? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Няма как да не стане хубаво с толкова много приятни хора събрани на едно място :first: .

Очаквах обаче повече хора да се съберем. Шапка свалям на Тошко, който дойде чак от морето специално заради рождения ден. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Няма как да не стане хубаво с толкова много приятни хора събрани на едно място :first: .

Очаквах обаче повече хора да се съберем. Шапка свалям на Тошко, който дойде чак от морето специално заради рождения ден. :mitsu-smiley:

 

Много ме е срам, че не можах да си огрганизирам времето и да дойда :icon_blush:. Понякога така се получава :icon_hmm:

Благодаря на pilcho, че ми звънна, някак си се почувствах сред вас, макар и надалеч :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е като гледам пак е било весело. За съжаление и аз не можах да присъствам на рождения ден и страшно ме яд, но се надявам скоро да имаме пак някоя и друга срещичка. :first: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За протокола:

 

Както винаги Рождения ден беше направен чудесно, благодарности на организаторите! Тортата беше много и много вкусна! Стана страхотна срещичка, която продължи около 4 часа! :icon_clap: Имахме много нови попълнения в клуба! Това много ме зарадва, благодаря на всички, които успяха да дойдат! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук има някакъв фотографски дефект!DJ какъв е този фотоапарат?

 

Искам да внеса яснота в картинката и да кажа, че този дим не е от мен, а е некачествена снимка! :icon_blush:

 

:hysterical: :hysterical: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опсс........ :D споко Дани , това е от обектива ми............както казах имаше много работа тогава , и от бързане да измия колата ,отидох на автомивка , обаче бях си забравил страничното дясно предно стъкло леко отворено.... :icon_blush: а фотоапарата ми беше на предната дясна седалка.......... :icon_blush: иииии...................малко се понамокри де, :( докато се усетя че имам петно на обектива съм нащракал доста снимки.......... :icon_blush: :D Така че Дани , сори за "намесата" :icon_blush: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опсс........ споко Дани , това е от обектива ми............както казах имаше много работа тогава , и от бързане да измия колата ,отидох на автомивка , обаче бях си забравил страничното дясно предно стъкло леко отворено.... а фотоапарата ми беше на предната дясна седалка.......... :icon_blush: иииии...................малко се понамокри де, :( докато се усетя че имам петно на обектива съм нащракал доста снимки.......... :D Така че Дани , сори за "намесата" :icon_blush:

 

 

 

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: Всичко е точно!иначе "намесата" е точно на място! :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук има някакъв фотографски дефект!DJ какъв е този фотоапарат?

 

Искам да внеса яснота в картинката и да кажа, че този дим не е от мен, а е некачествена снимка! :icon_blush:

 

Спокойно Dani, това не е некачетвена снимка, а просто цензура, за да не загубим детската аудитория :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Спокойно Dani, това не е некачетвена снимка, а просто цензура, за да не загубим детската аудитория :D :D :D

 

Ами като ме хващате в неподходящи моменти, после ще цензурирате! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С закъснение но надявам се прилично, и от мен ЧРД на клуба :icon_thumbup: - дори и в намален състав се вижда че е имало веселба. Аз също съжалявам, че нямах възможност да бъда на тази сбирка. Дано скоро и занапред нещата с липса на време да не са така. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...