Премини към съдържание

Покупка на Space star


Препоръчано мнение

Срам и позор,тъщата минала и купила някаква мазда примаси или нещо подобно за 5500лв,и то с куп забележки-да не изброявам,че мъка ми е.За тези пари какъв хубав спес щяхме да вземем.....

Явно ще има само едно мицубиши в семейството.

Трийте темата,че сраммм :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що бре, не е лош автомобила, по добре от Espace-a :icon_rock:

Сигурно е по-добре,но аз си бях мераклия за спейс стар.

Тази мазда има следните забележки:

Одрано тук-там,лека ръжда под колата,задните калници са боядисвани,обаче не са докарали много цвета.Две пукнатини на предното стъкло,термостат за смяна,климатик за ремонт,алармата не работи,централното не работят 1-2врати.Абе ужас.Така ме е яд,че ще се пръсна.

Ще продам двете кошници и ще си купя един лъскав спейс да ги дразня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте харесал съм си space star did-2004г. искам да питам който има от този вид мотор как е колата ? В смисъл каде трябва да наблегна най-вече при оглеждането на автомобила.И добре ли е като дизелов мотор искам да знам ако някой има същата колко ще е данъка н аколата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте харесал съм си space star did-2004г. искам да питам който има от този вид мотор как е колата ? В смисъл каде трябва да наблегна най-вече при оглеждането на автомобила.И добре ли е като дизелов мотор искам да знам ако някой има същата колко ще е данъка н аколата

 

Здравей! Ами то колата и жената са на късмет :icon_thumbup: по принцип дизел се купува през зимата, сутрин рано ако запали без проблем - това е колата, но сега най-добре я закарай на майстор преди да я закупиш. Или закарай майстора при колата (според ситуацията). Иначе данъка ще ти около 130лв за 102коня. За всяка община е различно +/- десетина лева. А за динамика всеки сам си преценява, качи се покарай и си вземи решение. Между другото мотора е на Рено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...