Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Новият Лансър 2008


aga

Препоръчано мнение

 

 

Радвам се, че стилистиката на Галант не е пропаднала :D Новият модел е истински японец с дръпнати очи. Дано ерата на идиотските биоформи (достойна zа детски книжки и анимационни филми впрочем) е отминала.

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брей! Добра новина! Много е красив! :drinks:

Само едно нещо мъничко ме притеснява... :icon_blush: ... ако вземат, че пак изкарат красив Еклипс, ще спра да налитам на моделите '91-94, ами ще ревна за чисто нов... :wub:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно това лансер или галант е!?

 

От един руски форум свалих снимката и там го коментираха като нов Лансер.

Ако го пуснат по магазините в този вид и в ценовия клас на стария, няма да има по-щастлив от мен :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баш ли е Лансер, личи му по стойката! :)

 

 

И е съвършен като Галант. Дано дизайнерите да разберат най-после, че са създали нещо уникално и че трябва да го използват, макар и след 10 години. Галанта в този вид е познат от 1997... Просто е изпреварил времето си с едно десетилетие. Виждам че минимално са пипнали, с тенденция към опростяване на чертите.

 

Дано да вложат качествени материали както при Галанта, и да не се подвеждат по тенденциите в модерното автомобилостроене... :D Ясно е, че пари няма да направят с колите от масови продажби, но поне да държат на феновете си. :D

 

Ето малко инфо:

 

Ще има три версии на двигателя:

1.8 съвместна разработка Мицу - Крайслер - Хюндай

2.4 175к.с.

2.0 300к.с. турбо (Ево)

 

Платформата е обща с ДамлерКрайслер и се използва от моделите Dodge Caliber и Jeep Compass.

 

Изпитанията на прототипите се провеждат в Калифорнийската пустиня.

Моделът ще се появи другата пролет, а Ралиарт версията няколко месеца по-късно.

:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Информацията, която имам за новия Lancer Evo X на този етап е доста оскъдна.

Струва ми се, че на снимката са използвали фотошоп, защото досега не съм виждал предложение от Мицубиши с такива фарове. Близкото бъдеще ще покаже, но мисля, че това е правилната посока. От централата на Мицубиши явно осъзнават, че трябва да държат на линията си. Това е видно и от голямата прилика в страничната визия с Галант. Има един проблем, а той е евентуалната му висока цена, защото евтино Ево няма!

Според мен това е формулата на успеха. Lancer Evo X ще бъде кола, която дълги години ще води модата в автомобилостроенето. Новият Outlander жъне големи пазарни успехи. Ако направят и един нов модел Галант и премахнат сегашния, с грозните му биоформи и приемат линията на A7 ще възкачи Мицубиши на върха. Остава добра рекламна кампания и нещата ще бъдат наред, a ние феновете супер щастливи.

Ако извадят нов Галант с японска визия и качество, клуба ще направим незабавен банкет :icon_thumbup: :rulez:

 

Ето едно шпионско клипче на новото Evo X

http://www.edmunds.com/insideline/do/Gener...rticleId=116193

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Мислех си, че ще има Галант с формите на Concept X, а то какво излезе :D ....Лансер. Жестока визия. От край време съм върл противник на биоформите и масовото им използване. :rulez: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Мислех си, че ще има Галант с формите на Concept X, а то какво излезе :D ....Лансер. Жестока визия. От край време съм върл противник на биоформите и масовото им използване. :rulez: . :mitsu-smiley:

 

 

В линка който БигБос пусна (от който аз преписах всъщност) е намекнато, че сегашния Лансер е с безличен външен вид и не предизвиква никакви ентусиазирани реакции, каквито трябва да предизвика един нов автомобил... За съжаление не е само Мицубиши в списъка, на мен никак не ми харесват новите БМВ, новите Фолксвагени (особено Пасат е пълна скука, напълно елементарен)... Но, важното е нашите хора от Япония да държат фронта :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато видях това чудо (Concept Sportback) направо настръхнах... от кеф B) . Неописуема беше емоцията, която преживях само от визуалната среща с това :mitsu-smiley:

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, това е вече демоде... иначе ако я нямаше тази грозна решетка, звярът щеше да е супер ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, това е вече демоде... иначе ако я нямаше тази грозна решетка, звярът щеше да е супер ;)

защо да е грозна тази решетка бе , като някоя уста отворена за конкуренцията е :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, това е вече демоде... иначе ако я нямаше тази грозна решетка, звярът щеше да е супер ;)

 

Това авангардно МПС с вид на риба хранеща се с планктон ще е демоде само след някоя друга година. :D Но не бих го отказал ако ми го дадат :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"риба" ?! Баш на бозайник, хранещ се с планктон, си мяза! :D

 

 

Мяза на неизвестен животински вид, вероятно доста опасен, така че всички да стоят настрана. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам ама прилича на Алфа ромео и А8 ;) А в съ;ност с Галантите приключили се!? Стига сме го хвалили този лансер искам нещичко и за нов концепт на ГАЛАНТ :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам ама прилича на Алфа ромео и А8 ;) А в съ;ност с Галантите приключили се!? Стига сме го хвалили този лансер искам нещичко и за нов концепт на ГАЛАНТ :icon_dance:

 

 

Нов Галант и сега има, но е уродлив :D Кофти реколта :D Следващият модел ще е истински, ще видите :D Не е важен модела, а цялата визия на марката. Сегашните нови са зле всичките и нямат много общо един с друг, и това е дело на френски дизайнер, който за щастие вече не работи за Мицубиши (това май го четох в уикипедия). :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"Златни ти уста, Йоане!" :icon_clap: - както се казва в един стар виц ;)

Нямам търпение да видя най-новите модели на любимата ни марка :mitsu-smiley: !

Сегашните наистина са грозни, а които не са - са твърде обикновени.

Франсетата нека си правят Рена и там да си развихрят впиянчената фантазия :D

(туй последното беше съвсем на шега).

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

E тука си личи, че е пипал японец. Тази линия трябва да се спазва :rulez:

 

http://images09.snimka.bg/001056441.jpg

 

http://images09.snimka.bg/001056438.jpg

 

http://images09.snimka.bg/001056440.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...