Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Lancer Evo IV-от десен на ляв волан?


mirkopro

Препоръчано мнение

Здравейте!

Нов съм във форума, но все пак искам да ви питам дали е възможно да се смени волана на Lan-Evo IV от десен на ляв?

Също дали ако е възможно, таблото да съвпадне с базовата версия на Lancer от същата година на производство (1996-1997)

Идеята ми е следната: В момента съм в Англия и до лятото те съм там. Англичаните имат ЕVO-та на по 50к мили. за по 3500 паунда. (близо 7300 лева)

4X4-то щте представлява ли проблем при сменянето на волана, и дали съществува такъв човек в Българиа който може да го направи. София за предпочитане :)

Естествено всичко накрая упира и до пари...

Много ще съм ви благодарен, ако си кажете и мнението за тази кола и дали е по-добра от нейниа главен съперник...Subaru-то.

На 21 съм и колите са огромна страст за мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

qvno moderatorite na toq forum sa ograni4eni i ne se interesyvat ot kolegite si i mahat postovete ,koito sa istina :) moderatora neznae kakvi sa zaduljeniqta my ,qvno .....

Хахахха сладур .....ами квото повикало, такова и отговорило :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

qvno moderatorite na toq forum sa ograni4eni i ne se interesyvat ot kolegite si i mahat postovete ,koito sa istina :) moderatora neznae kakvi sa zaduljeniqta my ,qvno .....

 

Това ви е втория пост. Първия е бил изтрит от колега затова, че не е на кирилица. На този пост мястото му също е в коша, а вие заслужено да получите предупреждение. От тук натататък преценката си е ваша - ако искате да останете тук дали да спазвате правилата и да се виждат постовете ви или да се трие, поради демонстрирано неуважение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

поста ми се вижда :D даже на 2 места :D

 

 

 

Big Boss: Пиши нормално и не се заяждай за щяло и нещяло и няма да имаш проблеми!

Редактирано от Big Boss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Нов съм във форума, но все пак искам да ви питам дали е възможно да се смени волана на Lan-Evo IV от десен на ляв?

Също дали ако е възможно, таблото да съвпадне с базовата версия на Lancer от същата година на производство (1996-1997)

Идеята ми е следната: В момента съм в Англия и до лятото те съм там. Англичаните имат ЕVO-та на по 50к мили. за по 3500 паунда. (близо 7300 лева)

4X4-то щте представлява ли проблем при сменянето на волана, и дали съществува такъв човек в Българиа който може да го направи. София за предпочитане :)

Естествено всичко накрая упира и до пари...

Много ще съм ви благодарен, ако си кажете и мнението за тази кола и дали е по-добра от нейниа главен съперник...Subaru-то.

На 21 съм и колите са огромна страст за мен.

 

Колега:

 

1-во Mitsubishi-то е доста по - добро от Subaru-то, мое лично мнение

2-ро Може и да съвпадне таблото от базовият модел, но не съм сигурен, все на все трябва да го имаш в наличност таблото при обръщането задължително, защото ако го няма, ще се забави процеса със обръщането и то с много !

3-то Виж това:Цък и сам ще си отговориш дали 4x4 е проблем при обръщането ;) !

4-то Цялата процедура, ще ти струва от 2000 до 4000 лева, според това дали си си намерил частите(табло и то май друго не остана, но може и да има ;) )

 

П.П. Ако си заинтересован, ми пиши на лично, но като си купиш колата :good: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колата е по-добра от субаруто. Със сигурност ще намериш човек, които да ти обърне волата. Единственият проблем, които може да имаш, е с намирането на части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи да се свържеш с колегата Mario64. Миналата година обърна воланите на няколко Галанта, включително и на ВР4.... Той е правилният човек, а що се отнася до 4000 лв - това е по Трънският курс, който е близо до Пернишкия.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, според мен не си заслужава цялата операция. Обръща се волан на кола, за която малко или много ще можеш да намериш части. Не съм много запознат с Лансерите, но със сигурност освен табло, ще ти трябва и кормилна рейка и сигурно не малко още дреболии. Относно 4х4, то няма нищо общо с дирекцията. Там няма да имаш проблеми.

Аз лично ако си купя Ево, бих си го карал така с десен волан, JDM style :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За че се намират части трудно си прав, но пак въпроса е дали тези части от Евото (включително и табло. реика и други малко частици) не са сащите от базовия модел (само Лансер) които има такива части. иначе роско веднага ще пиша на марио. Благодая!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...