Премини към съдържание

Вижте логото !


ipj

Препоръчано мнение

Вижте логото на фирмата в сйата , има нещо коетоо много ми напомня на диамантчетата ни :icon_hmm:

http://www.borianagroup.com/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно собственикът на фирмата е фен :mitsu-smiley: :)

Може да го проверим ...хахахахах

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То за тези работи няма ли си патенти и т.н. ?

Имено и на мен това ми е ...чуденката :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги...

 

Понеже познавам лично собственика... ще си позволя да Ви споделя историята на логото им...

 

Действително логото прилича на "ромбчетата" и точно това е била идеята при създаването му...

 

Преди доста години Вальо (Собственика на фирма Боряна) преговаряше с MITSUBISHI в Дряново да бъде създаден център за логистика и разпределение на автомобилите и авточастите на MITSUBISHI за Балканския полуостров... а също така и завод за сглобяване на някои от моделите... които в момента за съжаление се сглобяват в съседни страни... Уверявам Ви... логото им е създадено с благословията и одобрението на MITSUBISHI MOTORS в това можете да сте 100 % сигурни...

 

Поради отказа на Вальо да превърне фирмата в поредната пералня на партийни пари и да тъпче гушите на разни мастити парламентарни паразити... не беше разрешено... на Вальо и преговарящите от страна на MITSUBISHI MOTORS да финализират преговорите и да подпишат съответните договори... за които беше нужна подркепа на правителствено ниво...

 

И така нещата се провалиха... но логото си остана... и от страна на "ромбчетата" няма никакви претенции по въпроса...

 

"Боряна" е една от малкото напълно редовни фирми в българия която по настоящем държи над 70 % от пазара на гуми в България... и не могат да си позволят лукса да са извън законите не само в България а основно извън България и по-специално в Япония... защото по натсоящем Фирмата държи правата да представлява YOKOHAMA и не само... на Балканския полуостров...

 

В интерес на истината... за съжаление Вальо не кара MITSUBISHI защото ако караше... със сигурност щяхте да разберете... защото това е един изключително умен интелигентени и широко скроен истински Българин който може да си премести да живее където пожелае по света... но не го прави и предпочита да си живее тук... в България... в Дряново... Шапка му свалям че още е тук... и че все още не се е спасил от загиващата ни държавица...

 

Пожелавам на всички успех и милиони безаварийни километри на колелата на "ромбчетата"!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко това е много хубаво! Ще се радваме въпросния г-н да ни гостува, на някое от нашите мероприятия, и също така ако прояви интерес да се договори с админа на клуба да продава гуми в клуба и да прави отстъпки за неговите членове за сметка на безплатна реклама тук, което ще му довете клиенти. Аз съм първия който ще си поръчам к-т йокохами за колта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали историята за правителствените пречки пред бизнеса на Валентин с Mitsubishi е истинска, но познавам косвено този човек и потвърждавам, че е свестен и рядко находчив.

Сигурен съм, че точно той никога не би откраднал каквото и да е, още по-малко пък лого на компания като Mitsubishi :mitsu-smiley:

 

Апропо, като стана дума за гумите Yokohama, моля да дадете отзиви, ако някой от вас си купи такива. Аз се каня да си купя точно такива, когато ми се наложи, а скоро май ще трябва да си сменям летните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз карах три сезона с Yokohama Sport Advan V102 и съм много очарован от гумата. Затова за идващото лято искам да си купя отново йокохами и съм се спрял на Yokohama Parada Spec 2 модела.

 

Sport Advan V102

http://koleso.topof.ru/files/yokohama_AVS_Sport-V102.jpg

 

Parada Spec 2

http://blog.hristev.com/wp-content/uploads/2009/01/yokohama2.jpg

 

 

:icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам, ако има магазин във фирмата направо да му ходим на гости. Надявам се това да го зарадва и да му даде знак, че ни е впечетлил. Предполагам ще му е приятно да гледа през прозореца как пристигат Мицубиши след Мицубиши, а и може да го подтикне към подновяване на преговорите с Mitsubishi.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Апропо, като стана дума за гумите Yokohama, моля да дадете отзиви, ако някой от вас си купи такива. Аз се каня да си купя точно такива, когато ми се наложи, а скоро май ще трябва да си сменям летните.

Карам втора зима с Yokohama и съм възхитен от качествата на гумата - мека, почти безшумна,страхотно поведение на дъжд, лед и сняг :first:

Това ще е марката ми години напред... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко това е много хубаво! Ще се радваме въпросния г-н да ни гостува, на някое от нашите мероприятия, и също така ако прояви интерес да се договори с админа на клуба да продава гуми в клуба и да прави отстъпки за неговите членове за сметка на безплатна реклама тук, което ще му довете клиенти. Аз съм първия който ще си поръчам к-т йокохами за колта.

Колко му е да спретнем(тукашните)една срещичка на Дряновския манастир... :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко му е да спретнем(тукашните)една срещичка на Дряновския манастир... :icon_n_king:

Хайде, де... :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, де... :icon_clap:

Само мераклии да има... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От тази фирма/сервиз в Шумен си взех летите джанти и 2 зимни гуми.Собственика поне така каза, беше там и ми направи голяма отстъпка.Човека е пекън и ще се зарадва много ако му спретнете едно шествие на Митсу :) ..... той е леко пълничък с очила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове... Ако наистина имате интерес към YOKOHAMA и другите гуми които "Боряна" предлагат... мога да съдействам да се вземат на цена която със сигурност ще е по-ниска от тази която Ви се обявява след отстъпката, когато отидете да си търсите гуми по гумаджийниците...

 

Хрумна ми и една идея... :icon_hmm:

 

Един списък... където всеки който желае да си обуе колата с YOKOHAMA или гуми на някоя друга фирма, които се предлагат от "Боряна" да напише модел, размер и бройка...

 

Примерно след 10-тина 20 дни ще имам черно на бяло кой какво го интересува... вдигам телефона - питам Дидо (Търговския директор и дясната ръка на Вальо) какво може да направят по въпроса така че да останете доволни... след което Ви съобщавам резултата и всеки си решава устройва ли го или не...

С тези които ги устройва офертата... се разбираме как да се организират нещата... :drinks: а другите... продължават да си търсят оферта която ги устройва... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам 4 бр. Yokohama Parada Spec 2 на размер 195/50 15". Ще е супер ако се уреди отстъпка за клуба :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е по-важно да му окажем честта като му покажем нашето внимание и уважение.

Отстъпките малко ме сконфузват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е по-важно да му окажем честта като му покажем нашето внимание и уважение.

Отстъпките малко ме сконфузват.

Няма нищо лошо в това да ползваш или да искаш отстъпки, навсякъде е така, а аз и не предполагах ,че нещата ще се развията така .

Имам предвид в добра насока, което само може да ме радва, че пуснах темата.

Хубава вечер на всички :)

Редактирано от ipj
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...