Премини към съдържание

Има ли желаещи за още тениски?


Препоръчано мнение

Още малко и такава популярност ще придобие клубът, че ще се зароди бизнес с продажбата на всякакви джунджурии, на които пише ФЕН КЛУБ МИЦУБИШИ БЪЛГАРИЯ :D . И народът ще се избива да купува :D

 

Така де, аз от кога разправям, че трябва да ни дават :mitsu-smiley: за тест драйв из Софийските дупки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Само не разбрах, докато си се разхождал из София си получил поръчки за какво...за тениските, или за теб самия? :D

Доколкото разбирам, вече имаме желаещи поне за 10 бройки. Надявам се, че и други ще се обадят и ако това стане, можем да започнем да правим нов списък :)

 

Из София беше и интересното е, че тениската направи впечатление на човек, който не е българин, а е американец, човека беше на около 50г. по моя преценка, с процъфтяващ бизнес в БГ и имащ няколко американски коли и няколко мерцедеса през живота си, но не е важна бройката и марката на автомобилите в случая, а това че той се заинтересува от нашите тениски и от това какво представлява Мицубишито, след като го повозих няколко километра в колата ми, човека каза няколко неща:

  1. Много комфортни седалки
  2. Много добре вози
  3. И не повярва, че колата е на годините, които му казах и видимо се изуми от удобствата в купето и формите.

Ами какво повече да кажа... как да не му дам на този човек от нашите тениски... даже бях готов да си разменим тениските с него :D (под влияние на малкия финал на Свтовното първенство по футбол) ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М.....дааа....миналия път пропуснах, но сега ще се включа с 2 бр. различни цветове XXXL. ...Може и дъщерята да поиска някой L...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пилчо, какво ще правиш с толкова голяма тениска...............ще се завиваш ли с нея.......... :hysterical:

Не бе иска да си ушие костюмче(пола,сако и ризка) с любимата марка на всякъде по него :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :specool: :specool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз дотук ги преброявам преко сили 20 тениски :icon_dance: трябват още толкова :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъи като на мен също много ми харесаха тениските - ще се включа в следващата серия с 2 броики, поне засега. Изработката им е добра а и материята също изглежда качествена и си е :first: , ами "бъльгарско от Своге" си е супер. Така че скоро сигурно ще се достигне необходимия минимум за броики, още няма мнение от всички. Наистина луда работа :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моите тениски са вече при мен. Наистина са много хубави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моите са вече при мен , днес си ги взех и веднага се накичих с тях.

http://www.bgphoto.net/request/photo/18363/55194/2594931/.jpg

 

http://www.bgphoto.net/request/photo/18363/55194/2594932/.jpg

 

Искам още 3 бр.

 

П.П. Big Boss , по-късно (следващата седмица) ще ти драсна ЛС да ти кажа какъв цвят и размер да бъдат .

 

П.П.П. Наистина са :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз също ще се включа с 2 броя тениски. Надявам се да събереме необходимите бройки :) . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес минах през Балканстар, за да попитам как стоят нещата с евентуална смяна на маслото в скоростната ми кутия. Приемчикът веднага отбеляза, че съм с много хубава тениска и каза, че с удоволствие би носил и той такава. Така, че заявявам една черна XXL и от негово име. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Колеги как се движим с бройката на тениските?

 

Достигнахме ли необходимия брой за нова поръчка!

 

Хайде още малко усилия, че на мен нещо не ми достигат тениските! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как се движим с бройката на тениските?

 

Достигнахме ли необходимия брой за нова поръчка!

 

Хайде още малко усилия, че на мен нещо не ми достигат тениските! :icon_blush:

 

Ами да-аз ще поръчам или 4 или 6! :D :D :D Много ми завидяха и всички налични "дечурлига" и гаджетата им искат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на тениските моля .. топли тениски .. още малко останаха до 50 .. топли тениски моля .. :D хайде че нямам търпение да си взема още :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде на тениските моля .. топли тениски .. още малко останаха до 50 .. топли тениски моля .. :D хайде че нямам търпение да си взема още :icon_thumbup:

 

 

 

Аз искам ,ама кажи при и с какви надписи са( извинявам се че питам ама съм нов и не знам каде да получа инфо) Мерси, ще си взема само кажи как................ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги до тук преброяването сочи, че бройката е 38 като са взети максималния брой от написаните от съклубарите бройки, така че ако се понапънем още мъничко и ще чукнем петдесетака! :D

 

Хайде, който е мераклия и не е заявил тениски да се включи за да стане работата по-скоро!

 

Знам, че сега сме малко наситени щото си имаме тениски и си ги носим, ама да помислим и за тези, които нямат, а искат да имат!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А прашки ? :D

:mitsu-smiley: :haha: :hysterical: За съжаление само няколко чифта ще се поръчат в този случай :D . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз също се включвам с 2 бр XL

 

,

какво става с тениските?Колко пари са и ще имали 2-3 бр ХХL?Има ли разновидности?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :haha: :hysterical: За съжаление само няколко чифта ще се поръчат в този случай :D . :mitsu-smiley:

Е що бре, имаме доста представителки.......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...