Премини към съдържание

Има ли желаещи за още тениски?


Препоръчано мнение

Замислих се, че може би има хора, които не са успяли да си поръчат от тениските, с които ние вече разкрасяваме София....пък и други разни местенца :D . А може би има и такива, които си имат тениски, но искат да си поръчат още от тях. Аз например бих си взел още едн две. Е, ако има и други, като мен и ако се съберат поне 20-тина бройки, вероятно ще можем да направим още една поръчка. Отварям тази тема, в която желаещите, да могат да подскажат за съществуването си :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Е, ако се съберем хубаво, ако не - здраве да е:) Засега зная, че и Светльо бу си поръчал няколко, аз също може би ще взема не 1-2, а по скоро 3-4:) Ако има други, те ще се обадят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че vlad отваря темата за поръчка на още тениски! :D

 

Още в деня, в който ги раздадохме и бяхме седнали в заведението повдигнахме въпроса кога ще се поръчват ОТНОВО тениски за клуба, защото още на самата среща имаше мераклии, които не бяха си поръчали, а аз след 1 ден разходка из София с тениската ми имам няколко поръчки! :D

 

Аз искам още 3 черни XXL размер (едната може да е XXXL)! :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че vlad отваря темата за поръчка на още тениски! :D

 

Още в деня, в който ги раздадохме и бяхме седнали в заведението повдигнахме въпроса кога ще се поръчват ОТНОВО тениски за клуба, защото още на самата среща имаше мераклии, които не бяха си поръчали, а аз след 1 ден разходка из София с тениската ми имам няколко поръчки! :D

 

Аз искам още 3 черни XXL размер (едната може да е XXXL)! :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Само не разбрах, докато си се разхождал из София си получил поръчки за какво...за тениските, или за теб самия? :D

Доколкото разбирам, вече имаме желаещи поне за 10 бройки. Надявам се, че и други ще се обадят и ако това стане, можем да започнем да правим нов списък :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо не помислим и за дамски вариант? Мисля, че на срещата някой даде тази идея. Какво мислите, дами? И също така как стоят нещата по принцип, пак ли ще трябва мин. 50 броя само дамски?

Дани, ако ще идваш в Пловдив през поч. дни, аз най- вероятно няма да съм в града и не знам как ще си получа тениските.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз искам още 2 ХХL. Едва ли ще съберем за 50 бройки, но можем да опитаме. Ако ли не здраве да е :icon_n_clover:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми повдигнаха въпроса каде може да си купят такива тениски.......... :icon_thumbup: :icon_rock: хора, които нямат нищо общо с фен клуба искат да си носят тениските на клуба ни............ :icon_thumbup: ненормална работа сме ей............да знаете......... :first: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам една - много X-овеL (XXXL поне) - засега. Вярвам, че ако кажа на останалитe желаещи, че наистина ще поръчваме тениски пак, ще искат и те (2-3 L, 1-2 XXL)... :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам една - много X-овеL (XXXL поне) - засега. Вярвам, че ако кажа на останалитe желаещи, че наистина ще поръчваме тениски пак, ще искат и те (2-3 L, 1-2 XXL)... :rulez:

Пилчо, какво ще правиш с толкова голяма тениска...............ще се завиваш ли с нея.......... :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо не помислим и за дамски вариант? Мисля, че на срещата някой даде тази идея. Какво мислите, дами? И също така как стоят нещата по принцип, пак ли ще трябва мин. 50 броя само дамски?

Дани, ако ще идваш в Пловдив през поч. дни, аз най- вероятно няма да съм в града и не знам как ще си получа тениските.

 

Охооооооо надали ще можеш да чакаш до неделя или чаааак до другата седмица! :icon_doh:

 

Днес смятам да ги изпратя в Пловдив и от утре ще може да ги носите, ще ти изпратя на ЛС къде ще са тениските и телефони, за да се разберете как ще е удобно да си ги получиш! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Охооооооо надали ще можеш да чакаш до неделя или чаааак до другата седмица! :icon_doh:

 

Днес смятам да ги изпратя в Пловдив и от утре ще може да ги носите, ще ти изпратя на ЛС къде ще са тениските и телефони, за да се разберете как ще е удобно да си ги получиш! :icon_thumbup:

Прав си, няма да мога да чакам и да чета колко хубави тениски си имаме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Прав си, няма да мога да чакам и да чета колко хубави тениски си имаме!

 

Дани е организирал нещата. Хората от Пловдив ще можете утре да си ги носите :)

Колеги който се двоуми нека да поръчва, защото тениските са просто без коментар :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миленка, имам предвид нещо като дамските блузки за тенис. Какво мислиш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миленка, имам предвид нещо като дамските блузки за тенис. Какво мислиш?

 

Мисля, че няма да приличат на клубни тениски ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миленка,защо да не приличат, ако са със клубните щампи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички клубни тениски, които съм виждала, са класически, обикновени ... като нашите. Ако са по-фешън също ще са красиви, но... някак си ще бъдат прекалено екстравагантни. Нека и останалите жени си кажат мненията :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички клубни тениски, които съм виждала, са класически, обикновени ... като нашите. Ако са по-фешън също ще са красиви, но... някак си ще бъдат прекалено екстравагантни. Нека и останалите жени си кажат мненията :)

Точно така, нека видим и тяхното мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е сериозен :D

И аз ще взема още 4, въпрки, че още не съм се натуткал да си взема поръчаните 2. :first:

 

Предполагам, че ще има ново записване, така че там ще кажа размери и цвят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още малко и такава популярност ще придобие клубът, че ще се зароди бизнес с продажбата на всякакви джунджурии, на които пише ФЕН КЛУБ МИЦУБИШИ БЪЛГАРИЯ :D . И народът ще се избива да купува :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още малко и такава популярност ще придобие клубът, че ще се зароди бизнес с продажбата на всякакви джунджурии, на които пише ФЕН КЛУБ МИЦУБИШИ БЪЛГАРИЯ :D . И народът ще се избива да купува :D

 

ХАХАХАХАХА :first: Представих си ... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току виж стигнем дотам, че фирмата майка започне да се рекламира с нас. На колите им вече няма да пише Mitsubishi, a Mitsubishi Fan Club Bulgaria. Само на най-елитните модели, разбира се :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...