Премини към съдържание

Данък на Автомобил


Препоръчано мнение

Данъкът ще трябва да си платите и ти с лихвите,но глобата от 200 лева има двегодишна давност!

Но винаги има глоба за последните 2 години :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Но винаги има глоба за последните 2 години :)

И положението все повече се затяга, един ден всичко се плаща....Да му мислят тези които хитруват и не си плащат .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Но винаги има глоба за последните 2 години :)

 

Не е вярно,глобата е за това,че не е регистриран автомобила в данъчното в двумесечният или шестмесечният ( за наследените ) срок!Няма как глобата да се налага и за последните две години,Тишо!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според програмата (горепосочената) най-добре е да живееш в Добрич.

От друга страна според последното преброяване, Добрич се нарежда на 10-то място по големина град в България, така, че не лошо да се замисли човек :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според програмата (горепосочената) най-добре е да живееш в Добрич.

От друга страна според последното преброяване, Добрич се нарежда на 10-то място по големина град в България, така, че не лошо да се замисли човек :)

 

Не знам къде се нарежда, но голяма част от жителите на този град идват да работят, учат или живеят тук. Същото се случва и с доста други градове Търговище, Шумен, Провадия и т.н. Ако хората намираха работа и възможност едва ли щяха да ходят в големите лудници :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според програмата (горепосочената) най-добре е да живееш в Добрич.

От друга страна според последното преброяване, Добрич се нарежда на 10-то място по големина град в България, така, че не лошо да се замисли човек :)

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Интересно,я го покажи това преброяване,че нещо ме съмнява да е 10-тия град Добрич.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам къде се нарежда, но голяма част от жителите на този град идват да работят, учат или живеят тук. Същото се случва и с доста други градове Търговище, Шумен, Провадия и т.н. Ако хората намираха работа и възможност едва ли щяха да ходят в големите лудници :)

 

Емо прав си, но това положение е навсякъде. Аз като съм от 6-я по големина град в България, чий го крепя в лудницата - и аз съм по същата причина. Просто написах, че най-ниските данъци са в Добрич.

 

П.П. Между другото аз имам малко корен и в Добрич - майка ми е от там; Баба ми, дядо ми са там, вуйчо ми с братовчедите - поне по един път в годината съм в Добрич и наистина съм забелязъл, че града има напредък в развитието.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Интересно,я го покажи това преброяване,че нещо ме съмнява да е 10-тия град Добрич.

 

Аз със статистики не се занимавам - гледам телевизия, а по нея се изказаха компетентни в тази област хора, така, че ако те лъжат мен, аз лъжа теб :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Интересно,я го покажи това преброяване,че нещо ме съмнява да е 10-тия град Добрич.

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Страница 12 и 13 от този пдф е от преброяването ... таблица по население по градове :)http://www.nsi.bg/EPDOCS/Census2011pr.pdf

Даже според страница 13, Добрич е на 9то място :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...