Премини към съдържание

Среща за раздаване на клубните тениски


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, днес се обадиха, че тениските ни ще са готови до четвъртък. Днес са изготвили половината от тях. Така че давайте предложения за среща в неделя. Аз лично мога да дойда някъде след 14.00 в което и да е място в София. Колегите от другите градове ще си ги получат до ден-два след неделята с колети :icon_thumbup:

Давайте предложения за място на срещата :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес се обадиха, че тениските ни ще са готови до четвъртък. Днес са изготвили половината от тях. Така че давайте предложения за среща в неделя. Аз лично мога да дойда някъде след 14.00 в което и да е място в София. Колегите от другите градове ще си ги получат до ден-два след неделята с колети :icon_thumbup:

Давайте предложения за място на срещата :rulez:

Ихааа, супер......... :icon_thumbup: и за мен е без значение каде, ако искате там кадето празнувахме рождения ден на клуба, ако пък искате до Аско-Деница в Младост .............. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна новина!

 

Нека направим срещата пред Аско Деница, паркинга е по-голям отколкото пред Снейк-а и е по-удобно да се видим и раздадем тениските, още повече мястото е по-популярно! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна новина!

 

Нека направим срещата пред Аско Деница, паркинга е по-голям отколкото пред Снейк-а и е по-удобно да се видим и раздадем тениските, още повече мястото е по-популярно! :D

Там вече няма паркинг........... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там вече няма паркинг........... :icon_blush:

 

Така ли? :mad:

 

Какво има вече там? :icon_blush:

 

Ами тогава където кажете там ще се съберем, но трябва да е по-широко! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така ли? :mad:

 

Какво има вече там? :icon_blush:

 

Ами тогава където кажете там ще се съберем, но трябва да е по-широко! :D

 

Пред министерството на земеделието има доста място в неделя. Мисля, че е удачен вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пред министерството на земеделието има доста място в неделя. Мисля, че е удачен вариант.

 

Това вече е Министерството на Митсубиши :mitsu-smiley: :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ако искате пред министерството на земеделието (на Мицубиши) в неделя в 14.00 ч. Ще пием по кафе и ще раздадем тениските :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Взели сме тениските. Постарйте се да дойдете повечко хора на срещата :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако нещо не се обърка ще бъда чааак в Огняново едно хотелче за почивните дни :icon_blush:

Запазете ми я :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че среща при Министерството на земеделието (МИЦУБИШИ) е добър вариант. Аз ще дойда. Благодарности на организаторите на изработването на тениските! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се видях с Боса и видях тениските, е няма такава изящност! :D

 

Страхотни са и белите, и черните! :first:

 

В неделя ще ги видите и ще си ги получите за това фенове от цялата страна съединявайте се пред министерството на замеделието!

 

Неделя 14:00ч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много са хубави тениските :icon_thumbup:

Аз "малко" позакъснях - към 6 часа минах, ама тогава се върнах в Сф :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ето малко снимки от днес :icon_thumbup:

 

http://images08.snimka.bg/000903513-big.jpg

 

http://images08.snimka.bg/000903515-big.jpg

 

Това сладурче е в колата на lazy

 

http://images08.snimka.bg/000903522.jpg

 

http://images08.snimka.bg/000903525-big.jpg

 

 

Всички снимки от днес :link:

 

За колегите от другите градове тениските ще ги пратим с колети утре сутринта :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напишете подробности за срещата, явно е било много хубаво, както винаги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напишете подробности за срещата, явно е било много хубаво, както винаги!

 

Срещата мина много приятно в раздаване на новите тениски на клуба и разбира се с оглед на новите попълнения в клуба и по един бърз поглед под капаците на колите, малко консултацийки за това онова и после в едно заведенийце на близо, че беше жега да разхладим страстите и утолим жаждите! Доста хора не успяха да дойдат явно в този ден бяхя предпочели да са сред природата... :D , но в крайна сметка всеки по някакъв начин ще си получи тениските! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тениските на колегите от другите градове са изпратени. В Пловдив ще ви ги донесе Дани в края на седмицата. Моля всеки който си ги получи да ми напише лично съобщение за потвърждение :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...