Премини към съдържание

Аларма - Аутлендър 2


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Искам да питам дали някой има ръководство за оригиналната алармена инсталация монтирана на Аутлендър 2 от 2007г. Колата е с Keyless , ако има значение. Проблемът е, че след като колата престоя около 20 дни в сервиз за пребоядисване, сега не работи като хората, а именно:

1. Не сигнализира със звуков сигнал при откл. и закл. /само със светлинен от мигачите/

2. Не работят обемните датчици вътре в купето.

3. Не работи датчика за предния капак.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте,

 

Имах същия проблем и отидох в Алком - фирмата която поставя алармите на Аутлендър (поне за 2008 година е така). Оказа се че е изгоряла сирената на алармата - при вибрации се случвало... Смениха ми я за около 30 мин. и понеже колата е гаранционна не струваше нищо. Иначе цената за ремонта е около 60 лева. За около месец след ремонта нямам проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте,

 

Имах същия проблем и отидох в Алком - фирмата която поставя алармите на Аутлендър (поне за 2008 година е така). Оказа се че е изгоряла сирената на алармата - при вибрации се случвало... Смениха ми я за около 30 мин. и понеже колата е гаранционна не струваше нищо. Иначе цената за ремонта е около 60 лева. За около месец след ремонта нямам проблеми.

 

Привет,

Благодаря за информацията, аз нямах идея даже коя е фирмата монтирала алармената система, тъй като съм загубил гаранционната карта, която имаше към книжката. При мен сирената работи при алармен сигнал, но не сигнализира при закл./откл. Ще намеря фирма Алком и ще прескоча да проверят.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 години ...

Фабрично ли има аларма? Моята не издава също никакъв звук при заключване и отключване.. само премигват мигачите.

Възможно ли е да нямам аларма? Колата е с keyless система

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...