Премини към съдържание

София - Коледна среща (12.12.2010)


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги от София, нека направим Коледна среща (например пред НИМ) неделя от 15.00 часа.

Тъкмо ще донеса календари за тези, които искат.

Да хапнем, пийнем и да поговорим за любимата марка :mitsu-smiley:

Давайте предложения, за да се разберем къде ще бъде най-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е къде ще хапнем и пийнем на НИМ? Ако искате да се разтършувам за кръчме около центъра - например да ползваме паркинга на Позитано и Ботев, а да поседнем някъде наблизо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Където се събирахме преди - около министерство на земеделието... Паркингът пред КНСБ не е платен през уикендите (за по-сигурно ще проверя утре)... А там има куп заведения, които през уикенда не са натоварени, ще обиколя и ще предложа конкретно - ако не утре - до неделя вечер ще имате конкретно предложение.

Хайде, Коледа идва... време е да се видим ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Където се събирахме преди - около министерство на земеделието... Паркингът пред КНСБ не е платен през уикендите (за по-сигурно ще проверя утре)... А там има куп заведения, които през уикенда не са натоварени, ще обиколя и ще предложа конкретно - ако не утре - до неделя вечер ще имате конкретно предложение.

Хайде, Коледа идва... време е да се видим ;-)

 

Роско, предложение за заведение? :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре, обещавам.... Днес имах задачки вкъщи, а вчера беше гадно времето... В тоя дъжд.... Утре ще ги обиколя..... имам няколко предвид, просто да не ви подведа....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих да огледам положението:

Паркингът е между Министерство на земеделието и сградата на КНСБ. Там, където е бил циркът едно време. В близост намерих 2 възможности - на пл. Възраждане. Едната е кафето, където сме се събирали и преди, мисля, че миналата година беше там сбирката. Има сандвичи и разни дребни мезелъци, но като се струпаме накуп - става бавно. Което важи за всяко заведение, де. Има и едно кафе, което е пресечка на пл. Възраждане, пак от страна на МЗ. Но е на 2 етажа, общо около 70 места. Няма мезета, това си е кафене - денонощна кръчма. Клуб Б29 не работи в неделя, а другите, които знам в района са малки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами добре - да действаме. :)

Надявам се да дойдат повечко хора! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, срещата е от 15.00 ЧАСА В НЕДЕЛЯ ПРЕД ПАРКИНГА НА МИНИСТЕРСТВО НА ЗЕМЕДЕЛИЕТО!

Нека се съберем повечко хора! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колите се спират на паркинга между МЗ и КНСБ. И да не е там - в неделя няма синя зона и никога не е имало проблем с паркирането - това не е първа коледна среща на това място.

Заведението е на Ботев и Стамболийски. Били сме там 2-3 пъти преди време. Поръчките за ядене се случват бавно, което е разбираемо, иначе е достатъчно добре. И широко, и има място за всички желаещи. Иначе бензиностанцията нито нас ще събере, нито колите ни....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Много ми е интерсно, къде ще спираме колите, и в кое заведение ще сме?

 

Правили сме няколко коледни срещи там. Така че всичко е под контрол. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ще има календари за всички. Днес взех от Меги още 30 броя. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия. :) Дано този път да успея да се доредя за календар. :icon_crying:

Ми, Петре, ако не беше спал толкова до късно на Вонеща вода, щеше да се уредиш още там... :icon_tongue: :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми, Петре, ако не беше спал толкова до късно на Вонеща вода, щеше да се уредиш още там... :icon_tongue: :tooth:

Аз лесно щях да се уредя там, но тогава ти щеше да си идеш без календар. :) Така че - да мълчиш :P

Просто календарите бяха малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

Просто календарите бяха малко.

Ами аз затова не взех много - само три... :icon_n_oops: :icon_tongue: :sorry: :haha:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колите се спират на паркинга между МЗ и КНСБ. И да не е там - в неделя няма синя зона и никога не е имало проблем с паркирането - това не е първа коледна среща на това място.

Заведението е на Ботев и Стамболийски. Били сме там 2-3 пъти преди време. Поръчките за ядене се случват бавно, което е разбираемо, иначе е достатъчно добре. И широко, и има място за всички желаещи. Иначе бензиностанцията нито нас ще събере, нито колите ни....

 

 

Да не ходиме в Син-Сити бре :icon_clap: Аз в събота съм там :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колите се спират на паркинга между МЗ и КНСБ. И да не е там - в неделя няма синя зона и никога не е имало проблем с паркирането - това не е първа коледна среща на това място.

Заведението е на Ботев и Стамболийски. Били сме там 2-3 пъти преди време. Поръчките за ядене се случват бавно, което е разбираемо, иначе е достатъчно добре. И широко, и има място за всички желаещи. Иначе бензиностанцията нито нас ще събере, нито колите ни....

Добре! Съгласен съм, но моля за непросветените като мен да кажеш името на кръчмата, тъй като съм пропуснал предните коледни срещи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми не и знам името.... Това е в градинката на пл. Възраждане - от центъра към МОЛ-а по Стамболийски, точно след като се пресече Ботев - от лявата страна.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми не и знам името.... Това е в градинката на пл. Възраждане - от центъра към МОЛ-а по Стамболийски, точно след като се пресече Ботев - от лявата страна.....

 

аз ще присъствам

заведението се казва М-station ,а аз искам само да попитам всички ще се чакаме на паркинга и после ще ходим към заведението или направо в заведението да се чакаме

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...