Премини към съдържание

Ролка


габо

Препоръчано мнение

Някой да каже как се сменя оптяжна ролка на пистовия ремакък на рънър 2.0 че колегата при обслужването е пропуснал да я смени и сега лагера е на дроб сърма.Мерси предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2.0 бензин 136коня-така сменят ролка като натягат ремъка да обере луфта на разбития лагер-направо съм потресен ,повече в сериз няма да стъмне мойта кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

2.0 бензин 136коня-така сменят ролка като натягат ремъка да обере луфта на разбития лагер-направо съм потресен ,повече в сериз няма да стъмне мойта кола.

Ами кво да ти кажа, язък че си от Пловдив ..:D

И аз и колегата Милен Загоров, сме сменили в живота си хиляди ролки :) и до сега никой не се е оплакал ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

И аз и колегата Милен Загоров, сме сменили в живота си хиляди ролки :) и до сега никой не се е оплакал ..

Само толкова ли???За един живот са много малко бре, па камо ли за два............... :D :P :lol:

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами кво да ти кажа, язък че си от Пловдив ..:D

И аз и колегата Милен Загоров, сме сменили в живота си хиляди ролки :) и до сега никой не се е оплакал ..

Точно Милен Загоров направи обслужването на рънъра,но на третия ден ми изпадна демферната шайба-викам си време и е дошло,ама сега и ролката,как да ида повече при него.Човек като него не трябва да претупва нещата още повече като се возят две деца вътре,та взех да се питам дали и агренажа не е старите ролки.А може би се се е възгордял много-парите развалят човека,та Милене като клиента ти каже сменяй всичко се сменя той си плаща, ама то е здраво ще кара.Повече какво да кажа освен да отварям и агренажа че знае ли се какво ще излезе и отам.

Редактирано от габо
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако ти се счупи лагера на компресора на климатика, или генератора пак ли аз ще съм виновен. Пък и като мислиш че аз съм виновен да беше дошъл да ми кажеш. Щом грешката е в мен аз ще си я оправя.

Редактирано от Milen_z
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако ти се счупи лагера на компресора на климатика, или генератора пак ли аз ще съм виновен. Пък и като мислиш че аз съм виновен да беше дошъл да ми кажеш. Щом грешката е в мен аз ще си я оправя.

Той въпросния лагер е тръгнал,ама както и да е-ролките и лагерите аз ще си ги сменя за да съм сигурен,но не трябва да се премълчават неща който се виждат от един МАЙСТОР че са смяна и съм убеден че тези неща са видяни,но защо не са сменени.За мен това сега е загуба на време ,нерви и др.Не знам в кого е грешката в мен или теб,но сам ще си п оправя.

http://gabo739.snimka.bg/?profile,albums-няколко дена след обслужването,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами защо да сменям нещо здраво което струва доста.....Ама както и да е, отчитам си го като моя грешка.

Ама я дай да повторим....Та няколко дена след обслужването ти се е разпаднала шаибата, ами ако се беше разпаднала няколко дена преди това?? Това си е редовен проблем, пък аз и да съм искал немога да я разваля.

Та скапва ти се шаибата, сваля я някой, прави я друг. После трети наново слага и опъва ремъците, след това се разбила ролката :good:

Видиш ли били обрали луфта на разбития лагер с опъване на ремъка (гледай каква творческа глупост).......Та колега къде съм аз в цялата работа. Ролката ти е била перфектна затова не съм я сменил.....затова ли съм ти крив и не съм ти бил казал???

Няма да говоря повече по тази тема, не ме кефи , обиждат ме за глупости........

А Габо я да те питам нещо, нали ти беше оня дето отиде в Ратола и си купи части от мое име, че колата ти била при мен и аз ще я правя........Не те ли е поне малко срам, ама закакво ли. Бе аз съм виновен признавам си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да аз бях купих иридиеви свещи и лули за GDI приди четири години и нещо с твое съгласие и ти ги смени,от тогава Любо не ми е правил отстъпки и си плащам 100%.Ивсе пак твърдя че пистовите ремъци са били опънати повече от необходимото,а опънати ремъци до какво водят....но няма да споря и аз не съм безгрешен,и приемам че неправилно съм експлотирал колата и вината си е в мен.Все пак как се сменя ролката по лесния начин,това питах в тая тема-че е срещу гредата ,а не да се обиждаме,но както и да е сам ще намеря решението щом никой не знае и не разбира в форума.Все пак няма да отида в сервиз.

Редактирано от габо
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам,че трябва да вляза в тази тема,но ще изразя мнение-Според мен правилната реакция,ако има рекламация,е обратно в сервиза.Всичко се случва,това са железа!Ако след рекламацията пак има проблем-тогава да се пише тук.Всички,които са в този бранш,знаят за какво става въпрос.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...