Премини към съдържание

Dj... ти си човека....


LoRd_G5

Препоръчано мнение

Галант 1.8 1993г 4G93.Нови кабели,свещи,палец,няма масло по кабелите...и прекъсва /дави се/ при по-рязко подаване на газ най-вече м/у 1000-2000 оборота.Проблемът се проявява и на бензин и на газ.Почистих един вакуум регулатор на колекторите,но ефект 0,на газ харчи 17/100,а беше 12-13... ужас...не знам какво да и правя вече :help:

Редактирано от Emil Dimitrov
Заглавие на латиница
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дистрибутор (делко, бобина)?

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=18477

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дистрибутор (делко, бобина)?

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=18477

Благодаря,колега...А, да знаеш от къде и за колко мога да си намеря такова делко :rolleyes: ....сменя се лесно,но май е скъпичко.... лошото е,че няма от къде да взема за проба едно.Всъщност аз бобина не успях да открия.Търсих и не я намерих :icon_hmm: Има и оше нещо....понякога захапва и не прекъсва за ден два,но рядко ....

Редактирано от LoRd_G5
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галант 1.8 1993г 4G93.Нови кабели,свещи,палец,няма масло по кабелите...и прекъсва /дави се/ при по-рязко подаване на газ най-вече м/у 1000-2000 оборота.Проблемът се проявява и на бензин и на газ.Почистих един вакуум регулатор на колекторите,но ефект 0,на газ харчи 17/100,а беше 12-13... ужас...не знам какво да и правя вече :help:

Много неьа може да са , първо диагностика и тогава решение на проблема.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много неьа може да са , първо диагностика и тогава решение на проблема.........

Къде предлагате да се направи диагностика,Dj,ти имаш ли тази възможност,все пак на други нямам много доверие,пък и я знаеш тази кола вече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе направо я карай натам или щом си се ориентирал само към един майстор пускай лични :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде предлагате да се направи диагностика,Dj,ти имаш ли тази възможност,все пак на други нямам много доверие,пък и я знаеш тази кола вече :)

Имам всякаква възможност..........ако искате, елате да я видя..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...