Премини към съдържание

Здравейте


acioice

Препоръчано мнение

Здравейте на всички от мен , регистрирах се скоро във вашия форум (Нашия) защото съм се спрял на Мицубиши галант за моя следваща кола, по-изчетох всичко във форума което намерих. Спрял съм се на галант след 2000г.(нямам претенции към Мотора кои ще е ) Надявам се скоро и аз да мога да се похваля че съм горд притежател на такова бижу. В момента пред мен стои дилемата да ми я вкарат от чужбина (Италия, Германия, Холандия без да съм я видял и т.н.) или да купувам от БГ. С оглед на финансовото изражение от чужбина е по .... но и по-рисково. Вие какво бихте ми препоръчали и посъветвали?

 

 

С Уважение

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички от мен , регистрирах се скоро във вашия форум (Нашия) защото съм се спрял на Мицубиши галант за моя следваща кола, по-изчетох всичко във форума което намерих. Спрял съм се на галант след 2000г.(нямам претенции към Мотора кои ще е ) Надявам се скоро и аз да мога да се похваля че съм горд притежател на такова бижу. В момента пред мен стои дилемата да ми я вкарат от чужбина (италия, германия, холандия без да съм я видял и т.н.) или да купувам от БГ. С оглед на финансовото изражение от чужбина е по .... но и по рисково . Вие какво бихте ми препоръчали и посъветвали?

 

 

С Уважение

 

Аз лично бих ти препоръчал разходка до Ямбол при колегата Mitsubishi (Слави), от него ако си вземеш галант няма да сбъркаш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично бих ти препоръчал разходка до Ямбол при колегата Mitsubishi (Слави), от него ако си вземеш галант няма да сбъркаш!

 

И аз го видях колегата че е "градски" но все пак сме българи и гледаме да таковаме дявола във въздуха и затова реших да видя какво мислят хората които имат такива коли. Още един въпрос изникна в мен като гледам разните сайтове за коли. Каква е реалната (нормалната) цена на Мицубиши Галант (не говорим за някои кошник или някоя безумно скъпа, знам че е принципно как се спазари човек)за кола в прилично състояние.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... С оглед на финансовото изражение от чужбина е по .... но и по рисково . Вие какво бихте ми препоръчали и посъветвали?

 

Здравей, лично аз не бих чакал да ми докарат.. все пак друго си е аз да погледна колата, не че разбирам много.. Но друго си е ако нещо не ми хареса в последствие да знам, че аз съм си я избрал. Но това вече си е до човек, аз като си наумя нещо и не съм от най търпеливите :icon_blush: . Гледам, че си от Ямбол и може да погледнеш колегата Mitsubishi, какви екземпляри има.

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички от мен , регистрирах се скоро във вашия форум (Нашия) защото съм се спрял на Мицубиши галант за моя следваща кола, по-изчетох всичко във форума което намерих. Спрял съм се на галант след 2000г.(нямам претенции към Мотора кои ще е ) Надявам се скоро и аз да мога да се похваля че съм горд притежател на такова бижу. В момента пред мен стои дилемата да ми я вкарат от чужбина (италия, германия, холандия без да съм я видял и т.н.) или да купувам от БГ. С оглед на финансовото изражение от чужбина е по .... но и по рисково . Вие какво бихте ми препоръчали и посъветвали?

 

 

С Уважение

Обърни се към колегата Слави (Mitsubishi) че май ти е и градски да всичкото отгоре. Той се занимава с внос на точно такива галанти има няколко такива в наличност а и хората са доволни от неговите коли. А колкото до въпроса дали от тук или от чужбина лично мое мнение е че е по-добре от вън (но познат да ти я докара) щото там и пътищата им са други и обслужването е друго, а иначе като цяло всичко е на късмет и тук и там можеш да ядеш дървото.

Редактирано от Todor V.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз го видях колегата че е "градски" но все пак сме българи и гледаме да таковаме дявола във въздуха и затова реших да видя какво мислят хората които имат такива коли. Още един въпрос изникна в мен като гледам разните сайтове за коли. Каква е реалната (нормалната) цена на Мицубиши Галант (не говорим за някои кошник или някоя безумно скъпа, знам че е принципно как се спазари човек)за кола в прилично състояние.

 

Аз ти предлагам първо да се запознаеш със Слави, а след това да коментираш българите...¿ какво правим с дявола?

 

За реалната цена много може да се говори, защото тя може много да варира в зависимост от годината на производство, общото състоянието, произхода, пробега, тип двигател, тип ск.кутия, ниво на оборудване и други такива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам първо да се запознаеш със Слави, а след това да коментираш българите...¿ какво правим с дявола?

 

За реалната цена много може да се говори, защото тя може много да варира в зависимост от годината на производство, общото състоянието, произхода, пробега, тип двигател, тип ск.кутия, ниво на оборудване и други такива.

Колите, които продава колегата Слави са нов внос и са подбрани, читави екземпляри. Аз моята си я купих от него и съм доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично бих ти препоръчал разходка до Ямбол при колегата Mitsubishi (Слави), от него ако си вземеш галант няма да сбъркаш!

Слави е решил засега да не внася повече Галанти. Наличните се продават на промоция. В момента разполагам с един типтроник след последния фейслифт (с ел. прибиращи се огледала) и ще го дам на цена под тези в немското мобиле. Най-евтината там е на 3300 евро, моята цена ще е по-ниска, като колата е без забележки и в пълна изправност. И това ако не е оферта...

 

П.П. Утре ще публикувам последната заявена от мен кола - 2.4 GDI, 2000г, внос от Испания, на 135 000 км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...