Премини към съдържание

Lancer X 1.5 inform - възможност за екстри


hartiiko

Препоръчано мнение

Здравейте.

 

Преди половин година си купих колата и тъй като спешно се нуждаех от нея, взех най-евтиния вариант. Сега се чудя дали може да си понасложа екстри - ESP, сензори за дъжд и тъмнина главно. Още bluetooth, фарове за мъгла и др. подобни. Визуалните допълнения не ме блазнят (ако някой ми предложи спойлери на цена, различна колкото струва Opel Corsa, може :icon_bye: :icon_bye: :D :D .

 

Какво ще споделите по въпроса?

 

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чувал за възможност за сензор за дъжд, но ако има някаква, веднага слагам - писна ми да ръчкам като диджей тия копчета.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фарове за мъгла може да си сложиш(някаде към 500лв бяха май). Парктроник също може, но за другите екстри нямам идея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Фарове за мъгла и парктроник не са проблем. БС веднага ще ти ги сложат, само пари да ти се дават.

Има смисъл от сензор за дъжд, този за светлина честно да си кажа не му виждам смисъла при положение че винаги карам на фарове.

ESP и темпомат – много полезни неща, но мисля че трябва да забравиш за тях.

Bluetooth – вземаш една навигация и си решаваш и 2-та въпроса. :icon_dance:

Мисля че една от най-полезните екстри си е би-ксенона но май че за оригинален не може да се говори освен ако не ти се дават пари за два Опела :icon_crying:

 

Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Аз продавам халогени колега и доста други глезотийки за новия Лансер,ето я темата:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=19498

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...