Премини към съдържание

Препоръчано мнение

преди 2 часа, MuxoB написа:

Пробвахте ли как се държи колата при 200км/ч или при 220км/ч? При изкачване с 200, не би трябвало да има никакви проблеми.

На 160 влиза в авариен. Не съм я тествал на 200

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...
  • Отговори 353
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

На 1/9/2023 at 11:03 AM , maksi1969 написа:

с мицубиши асх 2012г.1.6 съм от 1 месец.колата работи нормално,но гори масло.какъв може да е проблема и какви са рашенията?ОТСКОРО Е ПРИ МЕН И НЕЗНАМ РЕАЛНИЯ ПРОБЕГ

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

здравейте, нов съм във форума. Здобих се с Mitsubishi ASX 1.6 i , с газова уредба Zavoli слагана в германия. от там е и вноса. та въпроса мие предстои ми смяна на масло и маслен филтър. Може ли съвет какво масло като марка и филтър?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте, имам ASX от 2010 г., купих го нов в Белгия. Мога да се изкажа само ласкаво за колата, много надежна и приятна за каране. Двигателят е 1.8D 115 кс, много е икономична и с хубава нафта се държи добре на пътя. Итересно е, че когато се прибрах в БГ при студен двигател зимата започна да работи по-шумно заради горивото, което не беше така в чужбина. Като цяло няма проблеми, но ако се кара повече градско, трянба да се слага един път годишно добавка за промиване на филтъра за твърдите частици, иначе вдига нивото на маслото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...