Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Моят вече е махнат от два дни не съм забелязал да пуши Нек мине малко време и ще пиша!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 345
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте, нов съм във форума. От един месец имам ASX 1.8DID 2015 г., доволен съм. Искам да си активирам дневните светлини, къде в Бургас да отида?

Редактирано от kerat
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес гледах едно само с предно. Не ми хареса колата - седалките са удобни, но вратите са като от кашон като на деу или шевролет, малко като детска играчка ми се стори. Не можах да я карам, само ме вози джамбазина по един черен път. Конкретната кола също не беше добра. Ако някъде намеря където мога да я карам с над 100 да видя как е може и да си променя мнението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• преди 4 седмици ...

Да пиша и аз малко как се представя каляската...RVR, 2.4 бензин,168 коня, автомат.Първо по-дълго пътуване-Пловдив-Чанаккале-Кушадасъ. 880км. Среден разход 9/100.(пълно-пълно) с 4 човека и пълен багажник. В Бг (Пловдив-Кап. Андреево)-140км. В Турция-100-110км.Щеше ми се разхода да е по-малък, но според мен няма шанс. За шума-за мен е съвсем нормален (може би по-новите модели са по-добре обезшумени).Като комфорт-чудесно!!!  След12часа каране не се чувствам изморен. (карал съм коли които след 3 часа зад волана съм скапан, а не малко коли съм имал).

Та както се казва:  in brief- доволен съм, може би на по-късен етап ще мисля за газ....Зависи..!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от скоро съм собственик на  ASX 2015 2.2 дизел. От няколко дни започна да прихълцва на тихи обороти като, че не му достига гориво. Някакви идеи за причинта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• преди 3 месеца ...

Здравейте  ,

от няколко дни съм АСХ 1,8 150кс. , първи впечатления - колата загрява много бавно  , загрява само когато е в движение , когато не е в движение температурата на двигателя и парното пада драстично. Някой може ли да сподели , дали това е проблем или трябва да влизам в бокса? Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• преди 1 месец ...

Гледам в мобиле има АSX 2020, 2021год. От къде са, в България май нямат вече такъв модел... Някой нещо за тях да каже?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• Admin

От Канада и Швейцария.

От САЩ таблата и климатроника са им в мили и Фаренхайт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• преди 2 седмици ...
На 3/22/2022 at 8:53 AM , mmotors написа:

Гледам в мобиле има АSX 2020, 2021год. От къде са, в България май нямат вече такъв модел... Някой нещо за тях да каже?

Няма ли европейски? Аз карам 2019, 1.6 бензин. В Испания и в момента се продава 2.0 CVT бензин. 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• Admin
преди 12 часа, vlt написа:

Няма ли европейски? Аз карам 2019, 1.6 бензин. В Испания и в момента се продава 2.0 CVT бензин. 

Къде се продава в Испания?

https://www.mitsubishi-motors.es/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Светльо Ангелов написа:

Къде се продава в Испания?

https://www.mitsubishi-motors.es/

Преди няколко месеца го имаше новия модел. Скоро ще сменя масло и ще видя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 3/22/2022 at 10:52 AM , Светльо Ангелов написа:

От Канада и Швейцария.

От САЩ таблата и климатроника са им в мили и Фаренхайт.

Само като допълнение: Канадските са в километри и градуси Целзий.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• преди 2 седмици ...

Здравейте на всички, от известно време се замислям за покупка на ASX 2.0i бензин  160 к.с. CVT 2012г., но почти няма информация за него. Изчетох и целия форум, но явно в България почти няма такива екземпляри. Някой има ли наблюдения за модела? 

Редактирано от Teokirchev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• Admin

Много здрава и хубава кола. Успешен модел на Mitsubishi се оказа ASX, особено с този двигател.

От къде е внос колата? 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма конкретен автомобил, за сега събирам информация. Притеснява ме малко това , че в България няма такива.А какво ще кажете за CVT- то? Има доста противоречиви мнения в интернет за този род скоростни кутии. 

Редактирано от Teokirchev
Аутокорект
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• Admin

Точно за това е форума. Има бутон "Търси" в горния десен ъгъл.

Ако напишеш CVT излизат теми, които ще са ти полезни:

Ето например 2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, Teokirchev написа:

Здравейте на всички, от известно време се замислям за покупка на ASX 2.0i бензин  160 к.с. CVT 2012г., но почти няма информация за него. Изчетох и целия форум, но явно в България почти няма такива екземпляри. Някой има ли наблюдения за модела? 

Моята е 2.4 бензин, 170 к.с. 2017.

Супер доволен съм. Естественно, че ще лапа гориво.....(кончетата оскат зоб !)

Твоята ще гори по- малко, все пак е 2литра.

За SVT-то не се кахъри. Екстра е ! Няма да имаш проблеми, стига да е обслужвана както трябва. 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лично питах в оторизирания сервиз какво мислят за CVT кутията и казаха, че се сменя само масло и имат клиенти над 200 000км без никакви проблеми. Но аз никога не бих взел кола с подобна играчка. Но го има и моментът, че ръчните скорости са пълен боклук (не като здравина, а като усещане). 

Относно двигателят 1.6 бензин също казаха, че е много здрав и едва след 200 000 нещо се сменя около веригата. 

Редактирано от vlt
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• преди 4 седмици ...

Ако някой реши вместо АSX, мога да предложа https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21645618103141775&slink=od9pnj

Перфектен, след няколко ТОЙОТИ определено се радвам, че избрах Еклипса въпреки мнението на жена ми. Но вече ми е скучен и ми се кара нещо друго. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• преди 1 месец ...

Здравейте, обмислям да закупуване на ето този автомобил 

https://m.mobile.bg/details/21652381661960742

Какво мислите? Тези двигатели и скоростни кутии надеждни ли са? До сега съм карал само тойота и като цяло нищо не разбирам от автомобили :)

Благодаря! 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

• преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Създаване...