Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Ще бъда много благодарен на всеки който ми даде някакво инфо за Pajero 94. Благодаря предварително. :rulez: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бензин? Дизел?

Нашия колега BAlexandrov си е направил труда ТУК да качи много инфо, за което съм му благодарен :good:

Ако те интересува нещо специфично питай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно е да напишеш само номера на рамата и по него ще се ориентираме за модел, двигател, дата на производство и едва тогава ще можем да ти дадем търсената от теб информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Работата е, че колегата за пореден път пита многозначително за някой модел... май само за Галант още не е питал B)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаш право BAlexandrov колегата се ориентира в областа на любимата марка :). Спецялно питам за Pajero защотот се събират пари и скоро ще се търси нещо стабилно :rulez: . А за сега още набирам опит и фенове на любимата марка :icon_blush: за себе си се двуомя м/у colt и carisma а за Pajeroto питам за един познат.

За 2.5TDI става въпрос дълга база номер на рама вие ще кажете. :rolleyes:

Доколкото за Galant-a още не се е явил кандидат. Та за това питам на ляво и на дясно за всичко,съжалявам ако съм досадил на някой :icon_blush: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лошо няма в питането, не става въпрос за досаждане, а това че задаваш твърде общи въпроси - обясни какво имаш в предвид, както направи сега, дай повече информация, задай добре въпроса и ще получиш по-полезни за теб отговори :icon_bye:

 

"Прилагам схема." тук :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...