Премини към съдържание

Зимна среща - с.Вонеща вода


Препоръчано мнение

  • Admin

Така като гледам май бяхме над 100 човека! :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега се прибирам и веднага бързам да изкажа впечатления и да благодаря ! :drinks:

Първо да благодаря на организатора, за невероятното събитие. Като масовост повече приличаше на малка сватба :icon_thumbup: отколкото на сбирка на автоклуб... :icon_clap: Надмина и най-смелите ми очаквания. Втората вечер ресторанта за 100 човека беше тесен за всички... :icon_doh: Цялото семейство се забавлявахме прекрасно и прекарахме чудесно ! Видях много хора, които не бях виждал отдавна и с удоволствие се запознах с други.

Имаше от всичко...препълнен паркинг с :mitsu-smiley: ,тежки маси и наздравици, тежък махмурлук, чист въздух, прекрасна природа, а някои успяха дори да пийнат винце в съседния басейн... :D

Лично искам да благодаря и на Троянска сливова и Ацефеин, без които събитието не би било същото... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

 

.....Имаше от всичко...препълнен паркинг с :mitsu-smiley: ,тежки маси и наздравици, тежък махмурлук, чист въздух, прекрасна природа, а някои успяха дори да пийнат винце в съседния басейн... :D ........

 

 

Ето компромата с винцето и мезето до басейна

 

http://media.snimka.bg/7679/021612611.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, дай линк към целият албум, а не така - само избирателно да публикуваш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дал е той линк към албума няколко поста по-нагоре. Номер 142. Това е последната снимка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вальо, ако албума е пълен ще станем за смях. :hysterical:

Толкова хубаво беше, че направо не ми се прибираше!

С нетърпение очаквам следващата среща!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_rock: И аз очаквам момента докато порасне малко малкия за да може да отсядаме в различни места освен дома.

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да... а тебе като тие видях на снимките - щях да падна... много ме е яд, че пропуснах, ама нямаше как

Напълно ти вярвам, че щеше да паднеш....хахахахха Първият паднал беше бате Big Boss, още не може да повярва,дори съм сигурен ,че ме помисли за мираж....хахах :icon_clap: Пак браво!!! Срещата беше чудесна :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само това ли бяха снимките, нещо ми малеят :icon_blush:

Има още папараци, от които чакаме компромати :foto:

Kolev1, Peter G, къде сте, бре?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам филм от бате Пешо G-ииии!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Вадя старата тема, понеже сега на срещата на Шипково, kolev1 ми даде снимките и клипчетата които е направил, но е нямало къде да качи....

Вонеща Вода (Колев1 (HristoGB Home Server)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...