Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Подгряване на седалките


koichev28

Препоръчано мнение

Имам усещането, че не топли под мен, ами само на гърба-кръста :)

Колега, има теми за подгряването на седалките при Галанта... използвай търсачката ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се интересувам от същото - и при мен не се усеща отдолу да топли а само на кръста, а според рисунката в каталога би трябвало да има подгрев и на седалищната част. И аз не успях да намеря подобна тема когато търсих...

 

Mежду другото търсачката след последните промени по форума не работи добре и е голям зор да открия дори тема на която и знам част от заглавието... или поне така ми се струва ..

 

Едит: май за тази тема става въпрос:

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=9633&st=0&p=104952&hl=+%EF%EE%E4%E3%F0%FF%E2%E0%ED%E5%20+%F1%E5%E4%E0%EB%EA%E8&fromsearch=1entry104952

 

т.е. БИ трябвало да стопля и на седалищната част, за около до 10минути, ако не стопля (при мен и на двете седалки) ако не е буксата под седалката, то нагревателя е прекъснат.. правилно ли съм разбрал :rolleyes: ?

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето, за всички дето не могат да намерят такава тема ..:icon_bye:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=8607&st=40

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, подгряването на седалките е направено за да подгрява самите седалки. Това не е отопление на купето, нито подгряване на водача и пътника. Имайте го в предвид и не очаквайте чудеса, ако сте облечени с дебели дрехи може и въобще да не го усетите, а то да си работи. Включете копчето, изчакайте десетина минути и пипнете седалката с ръка, затоплянето трябва да се усети.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами няокой с работещи тази зима да измери температура на задника и на кръста след 10 минути работа за да може да се проверява. При мен осезаемо се затопля на кръста, докато на задника не забелязвам никакво затопляне, така че сигурно не работи отдолу .. или си е така ?

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами няокой с работещи тази зима да измери температура на задника и на кръста след 10 минути работа за да може да се проверява. При мен осезаемо се затопля на кръста, докато на задника не забелязвам никакво затопляне, така че сигурно не работи отдолу .. или си е така ?

Така си е, Любо. Поне от 4-те галанта, на които съм го изпробвал това са ми впечатленията. Добре че имам гараж, в който минават тръбите на парното на блока.

:icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре че имам гараж, в който минават тръбите на парното на блока.

:icon_blush:

Късметлия си ти ..:) Значи спокойно можеш да си купиш и дизелов Форд или Опел..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...