Премини към съдържание

Lancer X 1.5 inform и зверско НЕобезшумяване


hartiiko

Препоръчано мнение

Здравейте.

 

Колеги, кажете, знам, че има теми по въпроса, но там няма ясен отговор - прецаках ли се с най-ниското оборудване? Или всички са толкова зле обезшумени?

Кажете някакви трикове. (имам кора под капака на двигателя)

 

Вибрациите и шумът от движение (особено при лоша настилка), двигател и вятър е неприемливо за такава кола.

 

Дори и Instyle ли е така?

 

Мерси предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз единствено мога да те посъветвам ако си на 18" цола, да слезеш на 16". При ниско-профилните гуми които се надуват повече за да компенсират и стават като камъни няма как да не "усещаш" асфалта. Иначе нека колегите с лансъри да те посъветват. Предполагам, че можеш да си поизолираш колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Вибрациите и шумът от движение (особено при лоша настилка), двигател и вятър е неприемливо за такава кола.

 

 

Спокойно колега, не си се прецакал..При повечето марки и модели от същият ценови диапазон е така...

Както обичат да се изразяват дилърите- за толкова пари- толкоз..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хи-хи-хи,слушай по-силно музиката и не мисли за друго!..............................................оправия няма!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif За 40к. км. съм установил,че това е можеби най-големият кусур на тази кола,лошата изолация и нискокачествената пластмаса по вратите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дет се вика за тези пари толкова. Нивото на оборудване е без значение за шума от двигателя с изключение на гумите. Както каза колегата нископрофилните водят до повече вибрации и шум от асфалта. За двигателя няма оправия освен радиото.

 

Колкото до "такава кола" - не забравяй, че това е кола не от луксозна марка и то в ниския клас. Вземи си Lexus и там има разлика.

 

На лансерджинито поне звукът от бензиновия двигател много радва. Качвах се на новата королоа, на която рекламата е че е много тиха. Нищо такова. А тракането на дизелът им е ужасно. От колито, които съм карал в този клас за тези пари може би само C4 е доста обезшумена, но там има едни други редовни проблеми с окачване и глава на двигател.

 

Със здраве да си караш колата и не се нервирай за дреболии

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега със здраве да си караш колата и много безаварийни км.Колкото до шума при мене и на 18-ки и на 16-ки шума си е силен,така че радиото по-силно и ще спре да ти прави впечатление.Колкото до разликата в нивата не ми се струва толкова фрапираща разликата от обезшумяването,преди да купя моята дилърката ми обясняваше колко е по-обезшумен от седана дрън,дрън пак си е шумна.А дори Лексус да си взел се тая и те са шумни е не чак толкова колкото нашите но пък IS е към 60000 лв.а

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Метни едно око, за някакво решение на нещата: http://gallery.lancerix.com/main.php?g2_itemId=5766

 

Ето един проект за пълно обезшумяване от руснаците. http://www.accent-audio.ru/?catid=6&id=321

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора, много ви благодаря! Успокоихте ме. Като имам повечко време ще опитам да поизолирам нещо.

 

Безаварийно и приятно шофиране е на вас!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Независимо дали ще си го правиш ти или друг си приготви не-малко пари за пълна шумоизолация.

Аз за 2 врати на Carisma + задните кори оставих към 300 лева в Toyaga. Като при мен слагах изолация за да се разсвирят хептем колоните.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...