Премини към съдържание

Бягство от автопроизшествие


Препоръчано мнение

Напълно вярно! Похвално великодушие :good: ! Не ми се е случвало подобно нещо, но живот и здраве ... най-вероятно ще ми се случи някой ден. Слава Богу, че никой от колегите не е пострадал (за огромно съжаление :mitsu-smiley: -то на Big Boss не е единствената жертва на такова престъпление). И тези, които обясняват въпросните произшествия с Държавата ни ... и те са прави, няма как да не се съглася. Боли ме от това. Така наречената "Голф-култура" е напъплила всички краища на Родината, но единственият (според мен) начин да избягаме от Злото е да не го допускаме у себе си. Пожелавам на всички колеги да запазят духа на Mitsubishi Fan CLub - Bulgaria и да продължават да служат за пример на останалите участници ... в движението и живота. :rulez:

 

Невъзпитани и некоректни хора има навсякъде за съжаление. Тук всички сме им се нагледали, някои от нас са ги виждали у в други страни, които сме свикнали да наричаме културни-пресен пример е случката с Carisnma-та на aga... Лошото е, че при нас са процентно повече отнесени към останалите. А причината е, че в т.н. "културни" страни системата действа така, че когато извършиш някоя простотия, шансът да те "хванат" и респективно да си понесеш заслуженото е в пъти по-голям, отколкото в България.

Имаме закони (хубави или лоши), но никой не следи за стриктното им спазване, което ги обезсмисля напълно. Хора с ниско възпитание и никакъв мозък се считат за безнаказани, притесняват нормалните хора и в повечето случаи им се разминава....което пак завърта колелото :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Са че са идиои тия дето бягат, идиоти са. Такова поведение си е криминално. Но не можеш да биеш някого заради няколко квадрата ламарина, защото не е нормално и само затваряш порочния кръг.

Светльо, дано при тебе се оправят нещата и не си трови нервите, защото тях застраховката не ги покрива.

Идействително, има едно хубаво нещо в цялата работа и това е че нито ти нито твои близки са били в колата.

като помислих малко, наистина сте прави - ние да сме живи и здрави пък ламарини се оправят, нервите - не :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Светльо, нали вчера се видяхме на митницата, защо не каза нищо за случката.........

 

Защото Веско, случката стана около 20 мин след като се видяхме с теб. Освободих едната пратка и затвориха за обедна почивка...........

 

като помислих малко, наистина сте прави - ние да сме живи и здрави пък ламарини се оправят, нервите - не :good:

 

Проблема е не толкова за една леко хлътнала врата. Колкото и да обичам Галанта си все пак това е една купчина ламарина. Всъщност Асен - бояджията каза, че ще я направи за 150 лева с боята за мен. Вероятно и толкова ще платят застрахователите. Ходих на другия ден в КАТ за протокол.

Описва се как е станало всичко и се чертае схема на нарушението. Надявам се избягалия да бъде наказан по законния ред. Но........за друго става въпрос тук. Как така някой си ще удря кола и ще бяга от автопроизшествието. При това тенденциозно! Какво говори това? Отговора е ясен за всички нас. Имал съм леко произшествие, когато живеех в чужбина. Бил съм много години в Япония. Сега пътувам често зад граница и ми се е случвало няколко пъти. Да ви казвам ли как се оправят хората и каква култура има....... но България си е варварска страна....както и да е.....живи и здрави :icon_n_clover:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Са че са идиои тия дето бягат, идиоти са. Такова поведение си е криминално. Но не можеш да биеш някого заради няколко квадрата ламарина, защото не е нормално и само затваряш порочния кръг. Другия път този ще бяга още по-бързо, па може и той щанга да извади насреща. Нали знаете за вица дето жигула изкривява задната броня на мерцедес и шофьора на жигулата почива от раните си? Ми и това не е да не се случва. Някои хора сигурно са имали такива преживявания и не искат да ги смачкат от бой.

 

В крайна сметка, това не е невиждана рядкост в БГ и можеш да си кажеш на застрахователите - както си бях спрял, някой ме е ударил. Ще мрънкат, ама те тва работят - да мрънкат. И ще ти платят както ще ти платят ако и да бяха хванали злосторника. Т.е. за тебе няма никакво значение. Има значение да не те удрят. Ама то е Божа работа.

 

Светльо, дано при тебе се оправят нещата и не си трови нервите, защото тях застраховката не ги покрива.

Идействително, има едно хубаво нещо в цялата работа и това е че нито ти нито твои близки са били в колата.

 

Обясни я тая философия на диджея. :D Малоумието, в повечето случаи, трябва да се наказва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обясни я тая философия на диджея. :D Малоумието, в повечето случаи, трябва да се наказва.

:icon_shh: :secret: :secret: Тихо бре , не ме издавай :icon_shh: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз знам че не трябва много да се отваряш, защото не знаеш дали оня с малоумното поведение не е въоръжен. Така на един съсед му бяха стреляли в радиатора по време на светофарна разпра (той излясъл с кози крак). При положение че го целели него в краката :guns: :guns: :guns:

Верно че беше по времето на дивия мутраген от средата на 90те, ама тия дали са станали по-умни според вас? Най-много да са се научили да целят по-точно.

 

Когато мене някой ми направи гадно на следващия светофар му махам и му се усмихвам. Ако не ми направи знак че съм луда веднага, му пращам и въздушни целувки. Обикновено като светне зеленото остава да мисли - ха, ха! :icon_angel: :mersi:

 

Нооооо ако ми тресне колата, ще трябва той да раздава целувки в КАТ като му пратат фиша или са както решат там да уреждат тия неща. Ако съм му видяла ноера, де. Щото сиренето си е с пари, застраховките също!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз знам че не трябва много да се отваряш, защото не знаеш дали оня с малоумното поведение не е въоръжен. Така на един съсед му бяха стреляли в радиатора по време на светофарна разпра (той излясъл с кози крак). При положение че го целели него в краката :guns: :guns: :guns:

Верно че беше по времето на дивия мутраген от средата на 90те, ама тия дали са станали по-умни според вас? Най-много да са се научили да целят по-точно.

 

Когато мене някой ми направи гадно на следващия светофар му махам и му се усмихвам. Ако не ми направи знак че съм луда веднага, му пращам и въздушни целувки. Обикновено като светне зеленото остава да мисли - ха, ха! :icon_angel: :mersi:

 

Нооооо ако ми тресне колата, ще трябва той да раздава целувки в КАТ като му пратат фиша или са както решат там да уреждат тия неща. Ако съм му видяла ноера, де. Щото сиренето си е с пари, застраховките също!

Господи! Къде са тези усмихващи се и раздаващи целувки жени? :icon_hmm: Bone.....не мислиш ли, че с откровенията си относно поведението ти на пътя, ще стимулираш прекалено много мъже да ти правят разни номерца....само и само, за да се зарадват в последствие на усмивките и целувките ти? :) Хубаво нещо са българските пътища.....не мога по никакъв начин да стоя повече пред компа - та навън има толкова жени шофьори. :D Отивам да покарам!!! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Господи! Къде са тези усмихващи се и раздаващи целувки жени? :icon_hmm: Bone.....не мислиш ли, че с откровенията си относно поведението ти на пътя, ще стимулираш прекалено много мъже да ти правят разни номерца....само и само, за да се зарадват в последствие на усмивките и целувките ти? :) Хубаво нещо са българските пътища.....не мога по никакъв начин да стоя повече пред компа - та навън има толкова жени шофьори. Отивам да покарам!!!

 

 

 

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

 

:drinks: :respect: vlad, Прекрасно чувство за хумор! :specool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

 

:drinks: :respect: vlad, Прекрасно чувство за хумор! :specool:

О...благодаря, Дани :D Ама ти да не си мислиш, че се шегувах онзи ден? Аз наистина излезнах да покарам и........ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О...благодаря, Дани :D Ама ти да не си мислиш, че се шегувах онзи ден? Аз наистина излезнах да покарам и........ :D

 

... да не срещна bone? :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... да не срещна bone? :icon_doh:

Не, но се оказа, че по кръстовищата наистина е пълно с усмихващи се жени :D Добре, че не се фраснах някъде, докато се заглеждам в тях.....инак щях да съм поредният абонат на темата "Ударени Мицута" :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...