Премини към съдържание

Спейс Рънър


Препоръчано мнение

Здравейте, колеги! Моля за мнение,доиде време да се сдобием със семеен автомобил, спрях се на спеис рънър 96г 1,8 и моля за вашето мнение. Как се държи този автомобил, ходова,двигател,има ли части? Благодаря предварително

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, описвал съм го много пъти, прочети в този раздел, или ползвай търсачката, че бързам сега.... Чудесен избор, железен автомобил!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пак! След всичко,което намерих по въпроса за Рънър- разбирам,че ск. кутия е проблем. Оказа се,че и този,който си харесах няма пета скорост. Какво следва:друга кутия или подлежи на ремонт. Има ли части и горе-долу цена за кутия втора ръка. Също така колата започвала да грее при по висока скорост (над 80km/h )а била с нова помпа. Дайте съвет БЛАГОДАРЯ

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здр. пак ! след всичко,което намерих по въпроса за рънър- разбирам,че ск. кутия е проблем.Оказа се,че и този,който си харесах няма пета скорост.Какво следва:друга кутия или подлежи на ремонт.Има ли части и горе-долу цена за кутия втора ръка. Също така колата започвала да грее при по висока скорост (над 80km/h )а вила с нова помпа. Дайте съвет ВЛАГОДАРЯ

 

Колега та какво и хареса на тази кола дето няма 5 скорост и грее над 80km/h (което според мен не е висока скорост)? Най-вероятно цената ти е допаднала. По добре се огледай за друга. Иначе добре си се ориентирал в японски автомобил. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и ако пък е от Сливен работата ясна!

Точно оттам е. Май знаете за коя става въпрос. Е да я вземам ли или не ?????? http://www.cars.bg/u167172

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

точно от там е май знаете за коя става въпрос е да я вземам ли или не ?????? http://www.cars.bg/u167172

Ако вземаш, вземи зеления.. Поне е с "гарантиран разход" :icon_doh: 6/100 ...:giggle:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поне е с "гарантиран разход" :icon_doh: 6/100 ...:giggle:

 

Може би е посочил разхода на антифриз :D. Съжалявам за спама, но не се сдържах. Успех на колегата. :mitsu-smiley: Ето тук малко характеристики цък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Моля за мнение,доиде време да се сдобием със семеен автомобил, спрях се на спеис рънър 96г 1,8 и моля за вашето мнение. Как се държи този автомобил, ходова,двигател,има ли части? Благодаря предварително

Колега за тези автомобили мога да ти кажа само едно: ако вземеш някоя по скъпа бройка в перфектно състояние ще си спестиш доста парички.

Започнеш ли да я ремонтираш скъпичко ще излезне.

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така-очаквам някой да го знае този автомобил и да даде съвет. Или ако може някой колега от Сливен да и хварли един поглед ще съм много влагодарен

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако това 74 от ника ти е рождената година сме почти набори и не трябва да вярваме в дядо Коледа. Та ако някой продава нещо с 2000 лв. по евтино заради част която струва 100-на много ама много трябва да си помислиш. Ако настояваш може да отида да я погледна НО трябва да си наясно какво ти трябва - автомобил за каране или за правене, ако имаш двигател под ръка или работилничка е друг въпрос...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, годината е. Говорих с продавача по тел няколко пъти, постоянно ме убеждаваше, че колата е перфектна и че пета скорост се слага за 10 мин. Ако наистина не те затруднявам и сетсетвено ако имаш време, хвърли един поглед, че да не се разкарвам напразно

Редактирано от rosko
Колега, оправям всеки Ваш пост! А този е и на латиница... Постарайте се да пишете грамотно!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

През седмицата ще имам път към Сливен и ще се пробвам да я погледна НО съвета ми е - потърси друга. Или се разбери с продавача да му дадеш 300лв. отгоре и да оправи 5-тата и водната помпа :)

P.S. Тъй като търся кола на майка ми попаднах и на тази но дори не ми е минало през ума да се главоболя с нея въпреки уж изгодната цена, като се замисля каква разправия и загуба на време, пари и нерви - не мерси. Ако ме питаш - отдели някоя кинта в повече и си вземи запазен Рънър, автомобила е страхотен, не се оставяй да ти вгорчи живота някой смачкан от каране.

Редактирано от milenjs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, този двигател НЕ ГРЕЕ... И едва ли е от помпата.... МОже и да е било от нея, но вече не е само оттам. Не се занимавай с този автомобил, наистина ще полудееш.

Що се отнася до скоростната кутия - ако си намериш частите втора ръка - оправя се без сваляне на кутията. Ако е само 5-тата, обаче. Кутия втора ръка е ок 400 лв +/-... А щом грее - отиваш на сваляне на главата, шлайф (ок 100 лв) гарнитури, препоръчително е да се проверят водачите на клапаните, да се сменят гумички, ремък, ролка (ако не са ги сменили, ама кой знае какъв ментак са сложили).... и труда и работата отива едни 1000 лв. Ако е читава главата...... Ако е пукната - не знам цени.

Иначе моделът е прекрасен, аз съм очарован от него и вече 85к - доволен съм. Търси си читав екземпляр, макар че годинките им станаха повечко, но се намират. Просто трябва търсене и не се надявай на разход 6, няма такова нещо. По документи го дават 8.5, което го постига само жена ми. Аз не съм постигал такъв разход. Пък на моя градски и автоджамбазин му кажи да се гръмне - перфектните коли си имат 5-та и не греят.

 

П.П. И пишете грамотно, с главни букви в началото на изреченията и никаква латиница!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

перфектните коли си имат 5-та и не греят.

 

 

Искаш да кажеш, че твоята е вече перфектна ли ?...:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дааааа, така е... Вече имам 5-та и летя... (ако чете някой ще си помисли, че се чупи на всичките... Аз знам само 2 случая - моят, и на въпросната кола)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той Роско не му трябваше 5-та, хем ще кара по бавно, хем ще намали разхода, хем ще го стигна по пробег, едни 20к ми трябват ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

dobata7412, още един неграмотен пост и преминаваш под модераторски контрол!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той Роско не му трябваше 5-та, хем ще кара по бавно, хем ще намали разхода, хем ще го стигна по пробег, едни 20к ми трябват ;)

Нито едно вярно твърдрние няма в поста ти, да знаеш....

1. Хич не карах по-бавно :icon_refuse: , следователно

2. Ми се вдигна разхода :wacko:

3. С тази ми работа в Добрич нещо ме съмнява да ме стигнеш скоро :D :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

abe tuka v toq forum kato v 4as p[o b1lgarski ,qvno ne ste se s1brali da si pomagata ami da se u4im da pi6em MODERATOR4ETO,SLOJI KIRILIZATOR ILI AKO NE ZNAE6 KAK SE PRAVQT FORUMI ,POGLEDNI DRUGITE

 

 

За системно неграмотно писане.

За писане на маймуница.

За обида на модератор:

 

1. Увеличение на предупредителното ниво с 2 степени.

2. Модераторски контрол за 30 дни.

 

Предлагам този пост да не се изтрива за известно време, за да видят повечето колеги с какво се бори модераторския екип, за да опази форума от простаци, като авторът на поста.

И да бъдат малко по-снизходителни, когато в работата си допускаме и грешки.

 

добата7412, ти всъщност правил ли си си самооценка що за екскремент си? Гледам, че си от Варна. Моля, не влизай в морето, за да не го замърсиш! Ако продължаваш в този дух, най-добре ще бъде да изчезнеш от форума ни!

 

tmintov

Глобален модератор

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дори предлагам да си я запазим темата..... Че може и като важна да я качим, що не.... Старите хора са го казали правилно - храни куче - да те лае. В нашия случай - направи си форум, оправяй му свинщините, давай му акъл, да се предпази от преждевременно побеляване на косите, а то - модераторчето ще ми вика.... Да беше на 18 години - ще речеш - келеш. Пък той ми на годините, почти...

 

Ама те старите хора са го казали и още нещо - той акълът е като цикъла.... Не ти ли дойде навреме - хич не го чакай.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

abe tuka v toq forum kato v 4as p[o b1lgarski ,qvno ne ste se s1brali da si pomagata ami da se u4im da pi6em MODERATOR4ETO,SLOJI KIRILIZATOR ILI AKO NE ZNAE6 KAK SE PRAVQT FORUMI ,POGLEDNI DRUGITE

 

 

Колега,не така!Аз като се регистрирах,още с първия пост ми сложиха прдупреждение, което още стои.От тогава се стремя да пиша правилно,не че не греша де.Но все пак дай да не сравняваме този форум с останалите! :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, радвам се, че сте вси взел бележка и че оценявате правилния изказ и вярното писане. Както и че полагате усилия в тази посока.

Между другото не виждам да имате в момента, или да сте имал официално предупреждение. Така че "досието" Ви е чисто, няма защо да се притеснявате :):):)

Също е възможно да сте бил предупреден неофициално на ЛС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...