Премини към съдържание

Спейс Рънър


Препоръчано мнение

  • Admin

Браво.И аз предлагам да не се изтрива,нека всички видят,отношение на модератор към нов член на форум.

 

И аз предлагам да не се изтрива, за да се види как не трябва да се започва в нашия форум с установените ЕЛЕМЕНТАРНИ правила!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво.И аз предлагам да не се изтрива,нека всички видят,отношение на модератор към нов член на форум.

dobata7412, започнал сте да пишете на кирилица, което значи, че усилията ми не са отишли напразно.

 

Ако решите да продължите да пишете тук, спазвайте правилата на елементарното възпитание. Ако не ги знаете, можете да ги прочетете ТУК

Ако се чудите на какво основание са приети тези "непоносими" правила, можете да се информирате оттук.

 

Четене му е майката.

 

P.S. dobata7412, нещо сте се объркал. Не сте член на форума, както пишете, а новопоявил се потребител, който веднага започна да се държи неадекватно. Има разлика, нали?

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_rock: Редът и законите трябва да се спазват, за да няма хаос във форума!!!

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...