Премини към съдържание

Честит рожден ден на DANI MG


Препоръчано мнение

Благодаря на всички за пожеланията още веднъж! :worthy:

Денят ми бе страхотен, първо малко работа и почерпка, после прекарах следобеда със семейството си - най-любимите ми хора! :)

Като завършек поляхме добре датата с кока кола върху масата... :giggle: ама така е човек като не си знае мярката и има 6 месечно бебе което е решило, че трябва да събере всичко от масата пред него...

:icon_drunk: на всички, които са на маса!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички са ти пожелали каквото може, аз за това и няма какво да ти пожелая,освен .................по голямо :mitsu-smiley: :D че през ум не ми минава как ссе справяте с Каризмичката........... :D

Айде честито и от нас ,с много пожелания за щастие, късмет, любов и разбирателство ....... :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички са ти пожелали каквото може, аз за това и няма какво да ти пожелая,освен .................по голямо :mitsu-smiley: :D че през ум не ми минава как ссе справяте с Каризмичката........... :D

 

Е, какви са тия съмнения?

Я да ви припомня една КУЛТОВА ТЕМА....... :P :lol: :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, Честит Рожден Ден ! :icon_n_hug: :happybirth:

От цялото си сърце ти пожелавам здраве, щастие и много късмет на теб и всички любими хора.

/без малко да пропусна да ти честитя този хубав празник, че съм се качила в едни балкани и няма нет.../

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, искам да ти пожелая от мен и семейството ми да продължаваш да бъдеш такъв, както си бил до сега и какъвто всички твои познати те познават и припознават, когато се сетят за теб - добряк и безкористен приятел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Празник! Повече усмивки на лицето, парички в портмонето и любов в сърцето!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...