Премини към съдържание

Колега от Варна да погледне едно Колтче


Препоръчано мнение

Колеги от Варна, ако някой живее наблизо или има свободно време моля да погледне това - Колтче . Жената се е свързала днес със собственика, автомобила се намира на улица д-р Анастасия Желязкова N19, човека е казал че е на пътя и не се кара. Интересува ме състоянието на купето, по думите на притежателя и е кърпена и пребоядисвана преди 2-3 години, дано да не е много зле и от нея и моето блъснато Колтче спасим една кажи-речи антика :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да го погледна тези дни. Онзи колт забравих да ти пиша, че в уговорения ден не можах да го видя поради поройния дъжд който ни издави, след това като му звънях ми затваряше, не знайно защо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е далеч от агенцията където ходя всеки ден, мога да отида да я видя и да направя по-подробни снимки на купето.

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо, оня го видях, за съжаление както ти писах са го блъснали преди 2-3 дена, явно за това ти е затваряло момчето :(

@Dell ако имаш възможност хвърли един поглед за да не го изтърва поне този... снимка или мнение ми е достатъчно че нямам време да се разкарвам пак до Варна.

 

P.S. - Черпането от мен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо, оня го видях, за съжаление както ти писах са го блъснали преди 2-3 дена,

На теб явно ти е "писано" да нямаш Колтче..:) Я си вземай направо един Галант...:rulez:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, видях снимките и думата е само една УЖАС :(

Бат Марине, то хубаво Галант ама нали е за майка ми - тя за лансера каза че е прекалено голям а какво остава за галанта. Между другото този Лансер - MX ми харесва повече като визия от Галанта, смес от Каризма, Галант, Лансер и Колт си е, предполагам че ще е и по здрав и с евтина подръжка ;)

Молбата ми е ако на някой колега види колт от това поколение (84-88г) с 4-5 врати да се продава - да ми изпрати някакво съобщение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Бат Марине, то хубаво Галант ама нали е за майка ми - тя за лансера каза че е прекалено голям а какво остава за галанта.

На времето и на моята жена и беше прекалено голям Колта и го продадох, па и взех едно Клио ..:D

Покара го месец два и започнаха оплакванията..Волана тежък, педала на съединителя тежък, скоростите не можеш да разбереш 3-та ли си вкарал, или 1-ва или 5-та..:lol:

Махнах и Клиото и този път без да я питам какво иска, си взех един Мерцедес, пък Галанта и го прехвърлих на нея...

Опитай сега на някоя среща да я убедиш, да смени Галанта за Колт, Лансер или друга малолитражка, да видиш какво ще ти отговори...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя не ще да го смени от икономически причини.....

Нали газьолът в Стамболийски се харчи по 0.46 лв :lol: :P :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя не ще да го смени от икономически причини.....

Нали газьолът в Стамболийски се харчи по 0.46 лв :lol: :P :giggle:

Че той и Колта и беше на газьол бе, спамерчо..:icon_wwf:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...