Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Нова звезда в отбора


Препоръчано мнение

Здравейте колеги от днес имам звезда в къщи . От първия ден из Пловдив съм очарован от колицата .Нямам снимки засега де . Тепърва ще се снимаме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А честито бре :) Много да те радва и да я водиш по сбирките. Ще чакаме снимки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги от днес имам звезда в къщи . От първия ден из Пловдив съм очарован от колицата .Нямам снимки засега де . Тепърва ще се снимаме.

Честито, колега:) Поддържай я добре и ще си шофираш без проблем хииииииляди километри :icon_rock: :icon_rock:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

7 дни вече карам такава- очарован съм!

За семеина кола е перфектна

 

Малко е тромава по светофарите, но като набере скорост се оправя ;) още не съм я тествал над 120, но има " хляб" над тази скорост

 

Струва ми се малко ниска за Бълггарските пътища, но пък е стабилна на пътя

Разходът е добър, даже идеален за купето което тегли 1.3 литров мотор

 

И нещо много важно .... супер тих двигател... тия японци са "крейзи" :mitsu-smiley:

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

7 дни вече карам такава- очарован съм!

за семеина кола е перфектна

 

малко е тромава по светофарите, но като наабере скорост се оправя ;) още не съм я тествал над 120, но има " хляб" над тази скорост

 

струва ми се малко ниска за Бълггарските пътища, но пък е стабилна на пътя

разхода е добър, даже идеален за купето което тегли 1.3 литров мотор

 

и нещо много важно .... супер тих двигател... тия японци са "крейзи" :mitsu-smiley:

Мдам...нежна и тиха количка:) :mitsu-smiley: Баща ми, като я докарах пред вкъщи за пръв път, ми вика "Запали я!"...а тя работеше на място :icon_rock: Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече една седмица из Пловдив и още повече радост , сега ми предстои задължителните ремъци и ролки и за съжаление съединител, или нещо друго, защото трудно ми включва първа. След тези неща ще видим как е.

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече една седмица из Пловдив и още повече радост , сега ми предстои задължителните ремъци и ролки и за съжаление съединител, или нещо друго, защото трудно ми включва първа. След тези неща ще видим как е.

Привет!

Това, че ти включва първа скорост трудно, не значи че съединителят ти е за смяна :icon_hmm: Моята първа също понякога влиза по-трудно, но мисля, че това е при всички звездички. Не разбирам много от тия работи, затова попитай някой колега.

Само да споделя, че преди да си купя звездичката огледах няколко други и на повечето ми направи впечатление, че първата влиза трудно... или по-скоро трябва да и свикнеш.

Лично моя съвет е, да се обадиш на колегата Milen_z. да я погледне :drinks:

Успех, колега :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

прав си не е съединител!

 

проблема е в скоростната кутия /при лоста/.... понеже е на рено.. аз съм карал дълги години рено и от моя опит това се оправяше като махнеш кожуха на скоросттния лост и влееш малко смазка /масло/ .... после включваше 1-ва добре.... временно но за дълго време и след това процедурата се повтаря :) там имаше един пласмасов водач които / 1-ва е често включвана скорост/ се беше захабил...

 

 

 

а, може и пружинките да са се разхлабили....

на мен ми се е случвало - скъсана пружина и не ми влиза нито 1-ва нито 2-ра..

 

трябва да се пробва, проблема ти не е проблем :)

Редактирано от falcon74
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте това с първата може да се окаже не-толкова сложно а съединителя си е за смяна много горе отделя и ме дразни. Но има нещо друго, задно дясно колело не седи там където трябва . Ходих на стенд - реглажи , смяна на тампон на носача и пак нещо не е както трябва. И май ще трябва консултация с някой който го е правил. Приемам предложения. Иначе колицата е супер мого и се кефя. А между другото накой да занае как се сваля топката на скоростния лост че е обелен и много цапа ръцете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте това с първата може да се окаже не-толкова сложно а съединителя си е за смяна много горе отделя и ме дразни. Но има нещо друго, задно дясно колело не седи там където трябва . Ходих на стенд - реглажи , смяна на тампон на носача и пак нещо не е както трябва. И май ще трябва консултация с някой който го е правил. Приемам предложения. Иначе колицата е супер мого и се кефя. А между другото накой да занае как се сваля топката на скоростния лост че е обелен и много цапа ръцете.

Колега, с риск да се повторя, ще ти кажа, че съединителят ти не е за смяна... На всички звездички педала отделя доста в горно положение и бързичко ще свикнеш :mitsu-smiley: :icon_thumbup: Даже сега, като се кача на бащата на Пежо-то чак ми е гадно колко ниско отделя педала:)
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с риск да се повторя, ще ти кажа, че съединителят ти не е за смяна... На всички звездички педала отделя доста в горно положение и бързичко ще свикнеш :mitsu-smiley: :icon_thumbup: Даже сега, като се кача на бащата на Пежо-то чак ми е гадно колко ниско отделя педала:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най вече 1.3 и 1.6 страдат от разхлабена щанга-тоест не включвне на скорости и 1 и задна да влизат на едно място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...