Премини към съдържание

За поведението на пътя


Препоръчано мнение

Искам да споделя с Вас нещо свързано с усещането на моя Галант на шосето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм различни коли,но тази е единстенната с която нямам реално усещане за скорост,завиднно устойчива на завой и лош път,прекаленно пъргава за теглото си,.....Всички коли вървят,въпроса е как?Скоро возих приятел който кара Пасат,усещането му беше,цитирам:Абе тя сякаш някак си се плъзга по асвалта,има голяма инерция,и върви много леко? На какво се дължат тези разлики ми веше въпросът?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, аз също приятно съм изненадан от стабилността на колата, но го сравнявам все пак с по-малки коли които съм карал преди - голямата кола си е голяма и стабилна :good:

Другото е многолостовото окачване - то дава много стабилност в завои и другото важно е да са ти изправни амортисьорите и добри гуми :D

Иначе направо е кеф със 100-120 как влиза в завои и не отстъпва на сантиметър :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, аз също приятно съм изненадан от стабилността на колата, но го сравнявам все пак с по-малки коли които съм карал преди - голямата кола си е голяма и стабилна :good:

Другото е многолостовото окачване - то дава много стабилност в завои и другото важно е да са ти изправни амортисьорите и добри гуми :D

Иначе направо е кеф със 100-120 как влиза в завои и не отстъпва на сантиметър :icon_blush:

 

 

И аz и жена ми установихме, че Галанта е много по-стабилен, но има едни специфични ускорения в раzлични направления, поради окачването, ускорението и масата, които леко стряскат (гъдел под лъжичката) :D . С Кариzма теzи ускорения ги няма и субективното впечатление е zа... по-стабилна кола. Макар че не е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естесвенно идва от стиковката мотор скорости ,купе multi link системата се усеща реално а не само по изчисления,по този начин има и супер голяма ефективност което пък носи удоволствието от шофирането/ако мога да използвам това лого/.И преди съм го казвал,но пак ще повторя GALANT E57 90 коня е по комфортен с по голям демараж и по ефективни спирачки от да речем AUDI A6 2.5TDI 150к.с. или BMW E39 2.5 TDI 136к.с.,а са в един да не кажа и по висок ценови клас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...