Премини към съдържание

Консумативи 4G92


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Наближава момент за сменянето на много консумативи на веднъж и се обръщам за помощ от къде да купувам, какво и производните на тези въпроси

 

Колта е произведен септември 99-та 1.6 90 коня

 

Трябват ми

 

- вентилирани дискове

- кабели за свещи

- всички ремъци и ролки (ангренажни + пистови)

 

Моля и за цени ако е възможно :))))

Редактирано от kalio088
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Трябват ми

 

- вентилирани дискове

- кабели за свещи

- всички ремъци и ролки (ангренажни + пистови)

 

Моля и за цени ако е възможно :))))

130 лв. 2бр. вентилирани дискове Маунтайн ..

Кабели Сейва- 70 лв. пълен комплект, 50 лв. без този от бубината..

Ремък ангренажен Сън 45 лв. Континентал - 40лв..Има и още алтернативи, но аз по принцип работа с тези 2 марки..

Ролка обтяжна Койо -72 лв...

Пистов ремък динамо 14 лв. Сън,Мицубоши, Гейтс, Континентал и т.н........

Пистов ремък хидравлика (тук вариантите са 2 -със и без клима) 20 лв.. по избор от горните марки , но трябва да кажеш твоят ремък 1080 ли е или 1305 ..

Днес ги поръчваш, днес ти ги пращам..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине да не си се объркал с 4Г13 мотора. 4Г92 е с две бубини като двулитровите галати и има само два кабела. Другите две лули са директно на бубините. 120 лв бях купил двата кабела ОЕМ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине да не си се объркал с 4Г13 мотора. 4Г92 е с две бубини като двулитровите галати и има само два кабела. Другите две лули са директно на бубините. 120 лв бях купил двата кабела ОЕМ.

Да, объркал съм..:) За 4Г13 са 70 лв. за 4Г92 50 лв.

Нищо не каза за дисковете..:icon_hmm: Успя ли да ги изкривиш за 1 година, или продължаваш с опитите ?..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, объркал съм..:) За 4Г13 са 70 лв. за 4Г92 50 лв.

Нищо не каза за дисковете..:icon_hmm: Успя ли да ги изкривиш за 1 година, или продължаваш с опитите ?..:D

 

Дисковете не са мрднали обаче накладките са кофти. Не спира с тях и тва си е.. Сложих пак акебоното, почна да спира яко обаче и якото свирене започна. Не можах да изтърпя колата ми да свири като спиращ влак и върнах пак тия дето ми даде. Сега е тиха но не спира... Да е жив и здрав ремъка, че ръчкам яко предавките надоле :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

130 лв. 2бр. вентилирани дискове Маунтайн ..

Кабели Сейва- 70 лв. пълен комплект, 50 лв. без този от бубината..

Ремък ангренажен Сън 45 лв. Континентал - 40лв..Има и още алтернативи, но аз по принцип работа с тези 2 марки..

Ролка обтяжна Койо -72 лв...

Пистов ремък динамо 14 лв. Сън,Мицубоши, Гейтс, Континентал и т.н........

Пистов ремък хидравлика (тук вариантите са 2 -със и без клима) 20 лв.. по избор от горните марки , но трябва да кажеш твоят ремък 1080 ли е или 1305 ..

Днес ги поръчваш, днес ти ги пращам..:)

 

 

 

 

Значи дискове купих.

 

Ремъка ще погледна и ще кажа. Ако утре можеш да ги пуснеш добре, ако не - за Понеделник. Имам някакъв спомен че ролките бяха 2(обтяжна и паразитна), но може и да бъркам(беше преди 3г) , с клима е колата. Дали е 1080 или 1305 ще пиша по-късно

 

Тези кабели Сейва съм ги пробвал и ги хвърлих след месец, така че не искам

 

 

 

ПП: Емо кабелите от къде ги взима, че и в Ратола искат толкова(120лв) ама 10 работни дни доставка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От ратола ги бях взел но тогава ги имаха на склад. Обаче ако питаш мен ги смени заедно със свещите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От ратола ги бях взел но тогава ги имаха на склад. Обаче ако питаш мен ги смени заедно със свещите.

 

 

Лошо, май ще са след отпуските кабелите. Иначе свещите са малко км така че ще си ги запазя, че са колкото кабелите :))))))) А тези които ти си взел отгоре гумата която остава видима, помниш ли дали беше 1:1 с тези които ти бяха на колата... Ако не помниш кажи ми моля те откъде излиза кабела (странично или отгоре) Че с тези предишните така се опарих че не ми се ще да се получи пак нещо подобно... Уж японски а както писах в предния пост - 1 месец и си сложих старите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кабелите които ми прати Миро от Ратола бяха 1:1 с оригиналните. Кабела е цял (лула-кабел-букса). Прилагам ти снимка на старите защото си ги пазя. Новите са абсолютно същите. Само дето тогава смених само кабелите защото нямаха двете лули за бубините, сега и тях могат да ти доставят. А свещите все пак добре ги огледай как са преди да сложиш новите кабели. Успех ;)

 

http://img96.imageshack.us/img96/8913/ss853863.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Ремъка ще погледна и ще кажа. Ако утре можеш да ги пуснеш добре, ако не - за Понеделник. Имам някакъв спомен че ролките бяха 2(обтяжна и паразитна), но може и да бъркам(беше преди 3г) , с клима е колата. Дали е 1080 или 1305 ще пиша по-късно

 

 

Ролката е една .. Ролята на втора ролка, ти я играе водната помпа..

Имаш и една обтяжна ролка на пистовия ремък, но мен ако питаш, сменяй я при нужда..Тя е отгоре и се сменя лесно, а и цената и по спомени е над 100 лв.....

А за пращането нямаш никакви дертове, пускаш ми на ЛС адрес и тел № и ти ги пращам, кеф ти утре, кеф ти в понеделник..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...