Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте Колеги,

 

От доста време съм се запалил да сложа двоен дин в Галанта, но това което срещам по хипермаркетите за техника в София е доста скъпо и същевременно няма голям избор. Гледах няколко модела на Pioneer, Sony i Panasonic, но са прекалено незадоволителни от към опции, а струват една кошница с пари :) В крайна сметка се поразрових в ebay и намерих един китайски, но с доста позитивни мнения за тях устройства, които имат включително и TV tuner, Bluethooth i др. и са кажи речи жълти стотинки пред това, което се предлага на нашия пазар. Въпросът ми е някой слагал ли е подобно нещо, отзиви за него и евентуално има ли ги някъде и по нашия пазар. Прилагам няколко линка за различни по дизайн, но абсолютно сходни като функции двойни динове и чакам вашите мнения и препоръки. Благодаря предварително! :)

 

http://cgi.ebay.co.uk/7-Double-DIN-Dash-DVD-Player-CD-Bluetooth-Car-Stereo-/350367640882?cmd=ViewItem&pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP&hash=item519389ed32

 

http://cgi.ebay.co.uk/Erising-ES907D-7-2-Din-HD-Car-DVD-Player-GPS-DVB-T-/170500778289?cmd=ViewItem&pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP&hash=item27b2a36931

 

http://cgi.ebay.co.uk/XTRONS-TD716G-7-GPS-SD-BLUETOOTH-IPOD-CAR-DVD-PLAYER-/370397215716?cmd=ViewItem&pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP&hash=item563d64fbe4

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди се чудих дълго какъв 2din да си взема, гледах и тези китайки, за малко да си купя такъв но не ми се рискуваше и взех един Pioneer да ми е мирна главата. Като функции са добре т.е. имат всичко което ти трябва но за качество и надежност не вярвам. Мисля, че марково е много по-добре да вземеш, тази китайка като и стане нещо ще се вкараш във някой филм да я пращаш и чакаш в/от Китай (за твоя сметка) и на края като нищо ще ти легне по скъпо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди се чудих дълго какъв 2din да си взема, гледах и тези китайки, за малко да си купя такъв но не ми се рискуваше и взех един Pioneer да ми е мирна главата. Като функции са добре т.е. имат всичко което ти трябва но за качество и надежност не вярвам. Мисля, че марково е много по-добре да вземеш, тази китайка като и стане нещо ще се вкараш във някой филм да я пращаш и чакаш в/от Китай (за твоя сметка) и на края като нищо ще ти легне по скъпо.

 

 

Mожеш ли да качиш малко снимки, за да видя как изглежда и горе долу да ме ориентираш от към цена /предполагам не по- малко от 1000лв./ :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно клипче което направих на бързо, моя модел е AVH-P3100DVD което доста под 1000лв. но допълнително съм му купил блутут (45 gbp) и камера за паркиране (30 usd)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно клипче което направих на бързо, моя модел е AVH-P3100DVD което доста под 1000лв. но допълнително съм му купил блутут (45 gbp) и камера за паркиране (30 usd)

 

 

Много добре е застанало, направо перфектно :) В Авител има Pioneer AVH-3200BT за 787лв. http://www.avitel-bg.com/for_the_mobile/navigation_and_dvd_players/avh-3200bt_car_multimedia_pioneer/

 

На твоя имаш ли си фабричен TV Tuner или и той е допълнителен аксесоар и има ли възможност да се сложи навигация? :)

Редактирано от lambro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам ТВ тунер, но се предлага като допълнителен модул от Pioneer и е много скъп, даже се продава без антена и трябва да харчиш и за нея пари, а автомобилните са скъпички и не очаквай качаство като на домашен ТВ просто няма как да стане.

Въпросният AVH-3200BT е добра машинка, ако се вместваш в бюджета може да му скочиш има си всичко без сат. нав. и ТВ. Лошото е, че панела не се маха и трябва да го мислиш да не ти го хареса някой хайдук.

П.С. За сат. нав. пише:

  • Navigation Ready Yes
    Влез в сайта им и изтегли ръководствата за да ти стане ясно всичко.

Редактирано от sirko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам ТВ тунер, но се предлага като допълнителен модул от Pioneer и е много скъп, даже се продава без антена и трябва да харчиш и за нея пари, а автомобилните са скъпички и не очаквай качаство като на домашен ТВ просто няма как да стане.

Въпросният AVH-3200BT е добра машинка, ако се вместваш в бюджета може да му скочиш има си всичко без сат. нав. и ТВ. Лошото е, че панела не се маха и трябва да го мислиш да не ти го хареса някой хайдук.

П.С. За сат. нав. пише:

  • Navigation Ready Yes
    Влез в сайта им и изтегли ръководствата за да ти стане ясно всичко.

 

Благодаря за полезната информация, бях до Авител, имат го този модел и е оптимален вариант, сега остава само да си реша въпроса с жетоните :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,

 

От доста време съм се запалил да сложа двоен дин в Галанта, но това което срещам по хипермаркетите за техника в София е доста скъпо и същевременно няма голям избор. Гледах няколко модела на Pioneer, Sony i Panasonic, но са прекалено незадоволителни от към опции, а струват една кошница с пари :) В крайна сметка се поразрових в ebay и намерих един китайски, но с доста позитивни мнения за тях устройства, които имат включително и TV tuner, Bluethooth i др. и са кажи речи жълти стотинки пред това, което се предлага на нашия пазар. Въпросът ми е някой слагал ли е подобно нещо, отзиви за него и евентуално има ли ги някъде и по нашия пазар. Прилагам няколко линка за различни по дизайн, но абсолютно сходни като функции двойни динове и чакам вашите мнения и препоръки. Благодаря предварително! :)

 

http://cgi.ebay.co.uk/7-Double-DIN-Dash-DVD-Player-CD-Bluetooth-Car-Stereo-/350367640882?cmd=ViewItem&pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP&hash=item519389ed32

 

http://cgi.ebay.co.uk/Erising-ES907D-7-2-Din-HD-Car-DVD-Player-GPS-DVB-T-/170500778289?cmd=ViewItem&pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP&hash=item27b2a36931

 

http://cgi.ebay.co.uk/XTRONS-TD716G-7-GPS-SD-BLUETOOTH-IPOD-CAR-DVD-PLAYER-/370397215716?cmd=ViewItem&pt=UK_Audio_TV_Electronics_In_Car_Entertainment_GPS_In_Car_Audio_Players_PP&hash=item563d64fbe4

Бай Развалячко( Реконструктор) си сложи подобно нещо ,но никак хубаво не стана...............питайте него,...........това се развали, онова не стана...............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не очаквай качаство като на домашен ТВ просто няма как да стане.

Качеството на тв-то в мойта кола, даже е по добро от вкъщи. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих взел китайското с ГПС и другите глезотии!

Слагал съм китайски облегалки с монитори и конзола за игри и са перфектни!

Редактирано от masterross
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бай Развалячко( Реконструктор) си сложи подобно нещо ,но никак хубаво не стана...............питайте него,...........това се развали, онова не стана...............

 

Нда. Не се лъжете, не купувайте китайски боклуци. Мога да ви разкажа дълга сага с мойто у-во, но няма смисъл. Просто няма да направя втори път грешката да купувам китайска електроника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Само да ви споделя и моя челен опит :)Преди 8 мес си бях монтирал Sony XAV-C1 добро качество с допълнителен ТВ тунер и модул за навигация ама нещо много место заемаха и реших че ще ги продам - продадох ги (с 250 лв загуба ама карай) и си взех ето това: http://www.lightinthebox.com/Free-Map-7-inch-Touch-Screen-1-Din-In-Dash-Car-DVD-Player-Built-in-GPS-System-Dual-Zone-Detachable-Panel--Support-Ipod--SZC669-_p57160.html. Дойде ми за 6 дни от Китай. Ще кажете ама китайско ...Аз мога да ви кажа че останах адски доволен заради следните неща :

1. монитора се върти под всякакви ъгли

2. много добро качество на картината

3. компактен вид и напълно се побира без допълнителни манипулации на моя дядо Лансер (за разлика от Сони-то с допълнителните джаджи дето едвам ги нагласих напред)

4. много в едно ... - ТВ, ДВД плейър четящ 1000 формата ;), сателитно радио, ГПС с много добри карти и гласов контрол, съпорт за блутут, ипод, дуал зоне съпорт (демек на картата на ГПС-а съм и си слушам музика), има опции за връзване на заден монитор и суббуфер, възможност и за задна камера - абе с 2 думи всичко в едно ...

5. свялящ се панел (отвън по нищо не можеш да кажеш че не си с обикновенно радио ЦД)

6. пълно окабеляване необходимо - свързващи кабели, букси, антени за ТВ-то и ГПС-а,

7. отличната комуникация с китайците и коректността им (аз не го очаквах честно) ...

От всичко по горе трябва да ви кажа че съм много много доволен и не съм съгласен с изказванията че китайското е ненадеждно ... Просто има китайско и китайско, т че колега ако искаш разгледай ... има и 2ен ДИН много добри ... Моя дойде на крайна цена 680 лв ... Жената щеше да ме бие като го зех (защото съм правил една глупост след друга :)), ама сега друга песен пеят :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да ви споделя и моя челен опит :)Преди 8 мес си бях монтирал Sony XAV-C1 добро качество с допълнителен ТВ тунер и модул за навигация ама нещо много место заемаха и реших че ще ги продам - продадох ги (с 250 лв загуба ама карай) и си взех ето това: http://www.lightinthebox.com/Free-Map-7-inch-Touch-Screen-1-Din-In-Dash-Car-DVD-Player-Built-in-GPS-System-Dual-Zone-Detachable-Panel--Support-Ipod--SZC669-_p57160.html. Дойде ми за 6 дни от Китай. Ще кажете ама китайско ...Аз мога да ви кажа че останах адски доволен...

Колега, не искам да ставам пророк, но не бързай да се радваш. Предполагам, че само след няколко месеца ще промениш мнението си за китайската електроника.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не искам да ставам пророк, но не бързай да се радваш. Предполагам, че само след няколко месеца ще промениш мнението си за китайската електроника.

 

Не го стресирай, може да има късмет. :) Да му пожелаем да ползва мултимедията дълго време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега :).Поживеем увидем :) Може и да се окажете прави ... Но имайте предвид че китайското дето е купено от Китай няма нищо ама нищо общо с това купено тук :). За справка напр части на Санг Йонг ... проверено е от личен опит че тези биалетки изкараха (и все още са на Лансера) вече над 3 години (а струваха 50 лв 2те) а "оригиналните японски" (марка няма да споменавам но бяха от Ратола за които не искам да чуя повече) които бяха 2 пъти по скъпи ме изкараха година и половина и се разбрицаха ... Може би и Гришата Ганчев е тъп да почва да прави жипове от същата марка а може би не е тъп да подписва договор директно с Чайна :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама айде и ти сега, китайското имало разлика... няма значение от къде е купено. Знаеш ли аз колко за колко случая знам за китайска "електроника" (нарочно е в кавички защото за мен не е електроника) купени директно от Китай и всичко е дърво. Не стига това ами като се скапе разходите около ремонта (пращане в Китай) са за твоя сметка, също и митото е пак за твоя сметка... нервите и те. Не, че няма сполучливи неща но те са капка в морето и не си струва риска да скачаш на китайско, марковата електроника и тя се прави в голяма част в Китай но там е малко по друга бира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...