Премини към съдържание

Няколко въпроса


Препоръчано мнение

Първо за какво според вас е тая тъпа лампа, която съм почти сигурен, че е слагана допълнително? На снимките се вижда добре къде е включена букстата и, аз обаче грам не разбирам от електроники. Ще кажа само, че мига при включени аварийни - само тогава :)

http://195.149.248.189:8080/2010-06-18/4ab98d87f72bdfce4431763d9918db11_800x600.jpg

http://195.149.248.189:8080/2010-06-18/9245a693935dc5f9e6603d7e6d6a144a_800x600.jpg

http://195.149.248.189:8080/2010-06-18/fd3fe5aeea7969aa72024c2b6c022f69_800x600.jpg

 

Второ защо толкова тъпо са направили колонките в таблото - решил съм да ги сменям, тя едната и без това не работи. НЕ искам да слагам във вратите. Днес отворих да ги погледна и какво да видя - само с две уши за захващане са тия колонки. Кое според вас е по-добре. Да пробия дупки в пластмасата или да срежа ушите на новите колонки?

http://195.149.248.189:8080/2010-06-18/d4f2de3794cc64b844368c68524dae96_800x600.jpg

 

И трето последно възможно ли е лампата за резервта да ми светне при това положение. Аз мислех, че е изгоряла честно казано, но днес я оставих без нафта почти и тя преди малко светна. Прочетох, че резервата е 8л. На мен ми се струва невъзможно стрелката да ми показва в такава позиция и да имам толкова гориво. При вас как е?

http://195.149.248.189:8080/2010-06-18/1961747dcd5c67ee2a7d90ce4375d78b_800x600.jpg

Редактирано от backstage
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На третия въпрос: всичко е наред. Стрелката е леко шантава. Трябва и много време да отлепи от 100% и много време да да достигне до реалните 0% въпреки, че е подпряла на 0. Резервата светва на 6-7 литра при мен...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Ако по приятно се изказваш за Каризмите, сигурно ще получиш и по- вече отговори, но така с тая дума "тъпо" не си и намерил мястото. Явно аварийните ти са преправяни, защото ориганално не е така. Да не би, лампата в ключът за аварийните да не свети, и затова да са направили корекциите?! Японците са сметнали тежестта на самият високоговорител, плюс вибрации от движение, и двете видии вършат работа. Ако ще поставяш по-тежки високоговорители, това е друг въпрос!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо за какво според вас е тая тъпа лампа,

 

Второ защо толкова тъпо са направили колонките в таблото

И трето последно възможно ли е лампата за резервта да ми светне при това положение.

Тъпата лампа са я слагали алармаджиите..

Колонките са направени тъпо, защото точно до тях минават въздуховодите за страничните стъкла, ама ти ако искаш ги ковни допълнително новите говорители с два пирона..:lol:

Лампата за резерва, никога не лъже(когато работи) за разлика от стрелката ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо за какво според вас е тая тъпа лампа, .............

Вземи я продай тази тъпа кола и си вземи... някоя друга марка :)

Иначе и моята кола има точно същия зелен диод, нямам идея кой, кога и защо го е сложил, но не ме дразни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вие много ме нападнахте. Нямам нищо против колата. Харесва ми и на външен вид и отвътре е много комфортна и добре измислена, а двигателя макар и Рено, е пъргав и икономичен. Не оставайте с погрешно впечатление. Съжалявам, ако съм се изказал грубо или нещо такова. Може би съм бил в лошо настроение или съм се издразнил за нещо, но и аз също като вас харесвам Своята Каризма и стига да е здрава, не бих я сменил скоро, освен може би за по-новата :) Не ме изяждайте, моля ви. Имам я от три седмици, а доста се запалих по нея - смених крушките в таблото, на часовника, изпрах и седалките, мокета в багажника, пастирах я, сега съм и взел и нови джанти, сложих и прилично масълце, сега ще сменя горивния и въздушния филтър и ще я откарам на диагностика да видя дали всичко е ок, взех и прилично CD, решил съм да си я стегна. И пак ще кажа - колата ми харесва много. Извинявам се, ако съм ви накарал да мислите обратното. Лек ден :)

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вие много ме нападнахте.............

Спокойно колега, не сме те нападнали, само дружеска забележка ти направихме :):). Иначе колицата наистина е хубава, аз имам такава и много й се радвам. Грижи се за нея и тя ще ти се отплати :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вие много ме нападнахте.

Не сме те нападнали бе колега :) просто ти отговаряме в твой стил, иначе може да не ни разбереш..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А колеги, да попитам - какви чистачки мога да сложа. Аз мерих и мисля, че може и двете да са по 51см. Кажете и вие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А колеги, да попитам - какви чистачки мога да сложа. Аз мерих и мисля, че може и двете да са по 51см. Кажете и вие.

Може,разбира се.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам още един въпроса, колеги. Има ли Carisma, като моята 1,9TD 96,97г. със електронно табло, защото моето е механично и ако може бих искал да го сменя. Очаквам вашите съвети :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...