Премини към съдържание

еклипс кабрио...


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

видях в Пазарджик един еклипс с цвят шампанско с бежов покрив много красиво, та се замислям дали да не си купя и да добавя към колекцията ми от мицубиши още един член, но проблема е че не мога да намеря не са много често срещани. Какво ще кажете колеги посъветвайте ме за двигател и евентуално от де да намеря, но точно тази разцветка другите не ме кефят толкова...!

Благодаря ви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

видях в Пазарджик един еклипс с цвят шампанско с бежов покрив много красиво, та се замислям дали да не си купя и да добавя към колекцията ми от мицубиши още един член, но проблема е че не мога да намеря не са много често срещани. Какво ще кажете колеги посъветвайте ме за двигател и евентуално от де да намеря, но точно тази разцветка другите не ме кефят толкова...!

Благодаря ви.

Здарвей колежке, кажи поне коя генерация еклипс беше, а иначе мога само това да ти предложа:

http://i45.tinypic.com/zmhzlk.jpg

с черен мек таван

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добро предложение -няма да е лошо за всеки по едно :icon_rock:

 

sorry колега обаче е уникат, така че ще трябва да се разберете помежду си :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

извинете за неточността малко не ги разбирам генерациите, но след малко проучване се оказа, че въпросния модел, който аз търся е 3 генерация...!

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

3-та? Ми тя е най-зле от към визия :( А, еклипса на колегата gagliandar има страхотна визия. Ако имаше и едно турбо на мотора щеше да е перфектната кола :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

3-та? Ми тя е най-зле от към визия :( А, еклипса на колегата gagliandar има страхотна визия. Ако имаше и едно турбо на мотора щеше да е перфектната кола :)

Да ве колега, но не забравяш едно нещо което в нашите ширини е много важно... кинтите. Аз смятам, че еклипс кабрио какъвто колегата по-горе е показал, но с друг цвят на покрива е добър компромис...! Признавам еклипса на колегата Владко е меко казано перфектен, но там има един голям фактор и това са кинтите...!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...