Премини към съдържание

Покачване мощност на каризма 1.8 ГДИ


CARI

Препоръчано мнение

Да бе.....................абе вие май си вЕрвате................. :hysterical:

 

Ами това е целта , Една лъжа повторена 10 пъти ( или беше 100 ?!?! )

..... става истина :hysterical: . Така че давайте още малко остана утре да ходя на работа с ЕВО .

:plane:

 

П.п. .... Ееехх .... мечти ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди време беше дошъл един клиент при мен за диагностика с Еклипс 1 генерация...................ръчкам тестера и му показвам тва онова.............от приказка на приказка той ми каза ,че бил го дал на някакъв разбирач,който му бил вдигнал кончетата с 18-20 и 30-50 нютона само софтуерно.................аз почнах да се хиля,защото на неговата кола това няма как да стане а и все пак му чета горивните карти..............той обаче каза че наистина било осезаемо поведението на колата .................накрая свалих ЕКУ-то и видях "тунинговането" с чип..................просто си му беше направил ремонт на ЕКУ-то с тези прословути кондензатори и все пак беше оправил обратната връзка на захранването,нищо друго - нито чипове, нито софтуер ,гор. карти и т.,н.

Та заблудата идва от това ,че човека купува колата с дефектирал комп свиква да я кара така, и след това оправя( чипосва го :D )компа и той почва да върви............... :D

 

Дали не може да се направи чип на Еклипсе 1г. ? Сигурен ли си ? Лично аз сам го правил не един пат. И на моя Еклипс и на клиенти.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен в едно обаче - трябва да се научиш да пишеш по грамотно ;)

Никой не ти е казал че на 4G63 не може да се тунингова, ето ти например едно решение - http://www.haltech.com/

haltech 6X става за 4Г63 с и без турбо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали не може да се направи чип на Еклипсе 1г. ? Сигурен ли си ? Лично аз сам го правил не един пат. И на моя Еклипс и на клиенти.

И какво правиш с този чип??Това ,че променяш горивните карти нищо не означава - требе си и хардуер ,иначе на практика няма ефект............по голям ефект има ако на мястото на регулатора на налягането на бензина сложиш ръчно регулируем такъв с манометър ,така че да гледаш колко да вдигаш налягането на рейката ,от колкото само "чип"...............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разлика за мен и за моите клиенти има. Може да не е голяма, но има. Все пак говорим за Еклипс без турбо, за това стойностите, които се повишават са минимални, но достатъчни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...